Polski naród, glupi naród

Forum głowne SRTB

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Polski naród, glupi naród

Postprzez Brychu » piątek, 14 marca 2008, 09:55

http://www.forumsamochodowe.com/printvi ... &start=240

Schemat zawsze ten sam i zawsze znajdą się głupi i naiwni. Brak słów. Jak można być takim idiotą ?
Całe życie piachem w ryj.
Avatar użytkownika
Brychu
thebestest of SRTB
 
Posty: 2717
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ravestation » piątek, 14 marca 2008, 10:06

no i tu właśnie wychodzi natura Polaków, ludzie maja chyba klapki na oczach, było już tyle tego typu podobnych spraw...

ludzie sa jednak naiwni, a mi sie wydaje, że dla niektórych jest to nieuleczalna choroba...
"The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." - Jeremy Clarkson
Avatar użytkownika
ravestation
thebestest of SRTB
 
Posty: 1537
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2007, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon
Auto: Q7 & Cayman S

Postprzez Aniołek » piątek, 14 marca 2008, 14:02

Mam na sprzedaż Ferrari Enzo całe i sprawne za 35000zl chce zaliczke 5000zl oto konto na ktore prosze przeslac wplate 87 5636 0000 222836 28736482 2836478 2827436 uwaga ilosc samochodwo ograniczona.
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez --orzech-- » piątek, 14 marca 2008, 14:10

to wezme 6 ale zaliczka jak zobacze je na placu nawet w arabi saudyjskiej ale zobacze ;)
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez Brychu » piątek, 14 marca 2008, 14:28

Obrazek

PŁAĆ DZIWKO !
Całe życie piachem w ryj.
Avatar użytkownika
Brychu
thebestest of SRTB
 
Posty: 2717
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez --orzech-- » piątek, 14 marca 2008, 14:43

jak już to Panie dziwko!
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez dave » piątek, 14 marca 2008, 15:29

a co wy sie dziwicie. taka jest mentalnosc naszego narodu ze kazdy chce kupic jak najtaniej a to ze auto okaze sie mina to juz sprawa drugorzedna. mnie to wogole nie dziwi.
13,93 et 8)

-- E30 M3 KILER-- :P
dave
thebestest of SRTB
 
Posty: 1804
Dołączył(a): niedziela, 3 grudnia 2006, 13:38
Lokalizacja: kor

Postprzez KOZI » piątek, 14 marca 2008, 22:38

czytam wszystko po kolei juz godzinę, ale rozrywka! Wczułem sie w tych ludzi i jaką mam zwałe jak wszystko analizują i sie wzajemnie pocieszają, nie spia po nocy hehe! Myslałem, że już głupsi być nie moga ale jak wyczytalem, że koles dzwonił do ludzi, żeby wpłacili kolejne 5 tys zł bo akurat ma do kupienia okazyjnego mercedesa i mu brakuje i ze w zamian za to z ich auta spusci 3 tys zł to az niewierzylem ze jeszcze doplacali , a oni placili!
I wierzyli w te wszystkie historyjki dlaczego sie termin przedluzal, ze firma miala kontrole policji, ostatecznie, ze gigantyczny tir ktory musialby wiesc 100aut na raz mial awarje i wogole...

Czytam to z zaciekawaniem bo 2 lata temu sam tak prawie wtopilem, naszczescie nie wplacilem zaliczki, sposob dzialanie identyczny, tacy ludzie maja to opanowane do perfekcji.... I tez powstalo wtedy takie forum tez wszyscy szukali informacji,dokladnie to samo... a jacy sa twardzi, zeby tylko zyskac na czasie i zebrac wiecej zaliczek pzredluzaja te teaminy ktore minely wymyslajac kolejne historyjki...
Srednio chyba co 3 miesiace jest afera z tego typu firma, powinni w wiadomosciach mowic o tym, zeby sie ludzie nie nabierali:) Swoja droga jak cwaniacy szalone pieniadze zarabiaja!
KOZI
 

Postprzez Sokół. » sobota, 15 marca 2008, 10:15

Widzisz kozi, a mialbys wtedy fure i Johnny Walkera, tak jak ten facet Ciebie zapewnial.
Prawda jest taka, ze dopoki Polacy nie zaczna zarabiac wiecej i nie bedzie ich na wiecej stac sytuacja sie nie zmieni.
Sam kozi byles naiwny i sie na taki bajer prawie nabrales, wiec nie ma co sie dziwic, ze sie zawsze ktos znajdzie.
Glupota ludzka i chec posiadania czegos co w domysle jest wiecej warte niz jego cena.
Kupie cos w dobrych piniadzach.
Avatar użytkownika
Sokół.
Super user
 
Posty: 196
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 15:34
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez KOZI » sobota, 15 marca 2008, 14:29

no dokładnie, zgrzałem się na E-klase na full wypasie w navi w skórach za 30 kilka tysiecy hehe. Ale koleś był strasznie przekonujacy, przeslal mi oczywiscie umowe itp, tez sprawdzalem go we wszystkich mozliwych urzedach, firma byla legalna, koles faktycznie istnial jednak nie zdecydowalem sie jednak wpplaci czaliczki:) Jaką miałem ulge jak potem powstało forum ludzi nabitych w butelke dokładnie jak w tym przypadku! Ale to było dawno i byłem młody i głupi :P
KOZI
 

Postprzez KIKI » środa, 26 marca 2008, 01:07

heh...tez kiedys miałem wpłacic zaliczke na VTECa bo niby miał branie (blacha motor skóry wlwktryka igła!!) za gosc był z przezmierowa k.poznania (wiadomo giełda) powiedziałem ze nie wpłace tylko przyjade za 3h on ok ok czekam. podał ulice i nr mówił ze to domek i przed domem jest placyk z autami, juz na miejscu dzwonie zeby zapytac jak dojechac a tam...zgadnijcie co...tak tak..."abonent czasowo niedostepny" :/ na dodatek ulica prawdzia, peło domków przed nimi autka ale nr domu ktory podał nie istniał, lecz wszystkie obok w dół i w góre owszem!!! :/ szczescie w nieszczesciu kasa poszła tylko na wahe a nie do kogos na konto... :/
KIKI
 

Postprzez KOZI » środa, 26 marca 2008, 15:43

no ale przez miesiąc na palko do kfc potem nie było :lol:
KOZI
 

Re: Polski naród, glupi naród

Postprzez STELMI » sobota, 13 grudnia 2014, 07:11

gwiazdeczka napisał(a):Dokładnie, taki jest polski naród. Nie ma co się dziwić!


Otrzymujesz złotą łopatę:

Obrazek

Dla górnika roku za odkopanie tematu, w którym ostatni post powstał 6 lat temu!
https://www.facebook.com/pages/STELMACH/286353431402978
Avatar użytkownika
STELMI
thebestest of SRTB
 
Posty: 4023
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 23:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: TDI,LPG

Re: Polski naród, glupi naród

Postprzez gucior55 » sobota, 13 grudnia 2014, 16:59

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P
nie ma cudownych aut, cudowna to jest woda z Lichenia!!!!

370KM 490Nm (1,7 bar) Masters Tuning Piaseczno
Avatar użytkownika
gucior55
thebestest of SRTB
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 07:47
Lokalizacja: dom
Auto: zielono-czarny


Powrót do Ogólne



cron