Gecko Cup 23 sierpień

Forum głowne SRTB

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Postprzez STELMI » poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 12:26

gratulacje Albert :!: 11-tki jeszcze na forum nie było...
https://www.facebook.com/pages/STELMACH/286353431402978
Avatar użytkownika
STELMI
thebestest of SRTB
 
Posty: 4023
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 23:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: TDI,LPG

Postprzez Fiveopac » poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 14:28

Aniołem & Kozi gratulacje! Weekend był łaskawy dla poprawiania zyciówek ;)
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Postprzez --orzech-- » poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 15:33

ahaaaaa

five cos czuje tez poprawil zyciowke ;)


chłopaki gratuluje wyników w końcu nie będe się wstydził z wami jezdzic po ulicach ;)
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez Aniołek » poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 15:56

trzeba było jechać z nami ;) , miał byś okazje pooglądać nagie torsy a przy okazji przećwiczył byś podstawy szkoły przeżycia - banda jedna ukradła mi poduszke i kołderke a do tego Tomek jak to określił ( ja czuje że ty sie na mnie całego patrzysz ) hahahaha po chwili dodał z całą powaga nie patrz sie na mnie....... były takie jaja że sie pale nie mieści :lol: ale ogółnie skończyło sie na przytulankach Tomka i Marka - spali razem :lol:
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez --orzech-- » poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 16:26

ale jakbym ja jechal to bym was wszystkich chuderlaków wypierdzielił do łazienki i bym mial caly pokoj dla siebie ;)

na zawodach nie bylicie spaleni?
ty zobacz to ta czwórka z bydzi co spala w pokoju jedno osobowym na jednym łóżku ;)

podejrzewam ze była masakra ;)
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez KOZI » niedziela, 30 sierpnia 2009, 16:29

Pomimo, że trochę czasu minęło napiszę parę słów jak było.
Otóż było fajnie 8)
Bardzo dobrym pomysłem było to, że wyjechaliśmy dzień wcześniej i nocowaliśmy, inaczej bylibyśmy zajechani na maksa bo jednak to kawałek drogi.
Ku mojemu zdziwieniu Albert zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami całą droge jechał równo z nami (T4 z lawetą) ale przynajmniej spalił pewnie 3 razy mniej paliwa 8)
Podrodze miałem okazję obserwować corvette jak pięknie wygląda w ruchu miejskikm z każdej strony, bajka:) Jadąc za Aniołkiem widać tylko było jak wiekszość osób się odwracała, niezależnie od wieku i płci. Podobne zainteresowanie corvetta budziła na CB odnośnie pojemności silnika, mocy, spalania itp. Wkońcu ktoś skwitował, że takich to się nie pyta o spalanie :lol: Czym bliżej celu tym bardziej błądziliśmy, nie bedę się rozpisywał ale jak pod koniec błądziliśmy w gęstym ciemnym lesie z mega wąskimi dróżkami a nazwy miejscowości były po Niemiecku to było już conajmniej dziwnie... Jednak wkońcu jakoś dotarliśmy do celu. Jednak parę minut prze ddotarciem zadzownił OZ z "pozytywną" informacja, że nasz pokój wynajął Litwionom... Po przybyciu na miejsce jednak i przyjacielskim powitaniu Oza z Albertem udało się wymęczyć pokój - "jedynkę". Było nas tylko czterech więc zapowiadało się miło:) Co było w nocy nie będę zdradzał, ja się odwróciłem do ściany w momencie gdy Albert leżał na łóżku i z góry patrzył z podpartą głową na zasypiajacego Tomka... Co było dalej nie chce pamiętać ;)
Po ok 3h snu ( w hotelu było lekko mówiąc głośno) mega głodni zeszliśmy na dół licząc na śniadanie które jak się okazało skończyło się o 5.
Nie zastanawiając się długo pojechaliśmy na płytę lotniska( dźwięk odpalającej rano na pustkowiu corvetty bezcenny). W nocy padąło jednak wszystko juz powoli przesychało.
Na lotnisku było już dużo ludzi i aut, frekwencja bardzo dopisała. Po zdjęciu auta z lawety ustawiłem się w kolejkę na start licząc na przejazd w bobrych warunkach - nie było jeszcze upału. Jednakże jak się okazało nie mogły startować auta w klasie DRAG tylko STREET i mnie wyrzucili z kolejki:( Zdenerwowałem sie bo miałem dużą ochote pojechać a auta drag miały jeździc dopiero za 3h.
W międzyczasie przyjechało jeszcze więcej aut i widzów. Wzdłuż pasa rozstawione były trybuny na których przeważnie ciężko było o miejscem.
W końcu nadeszła chwila kiedy mógł startować drag. Zastanawiałem się jakie bęęe robił czasy, jaka nawierzchnia, jak ruszać itp. dlatego pierwszy start trochę skopałem, za dużo obrotów itp. i czas tylko 12,7 :| ;) Potem było już tylko lepiej za wyjątkiem jednego razu gdzie nie weszła mi dwójka i zrobiłem 13,3. Razem jechałem 8 razy zawsze znacznie poniżej 13 więc byłem raczej zadowolony. Po zmniejszeniu ciśnienia w oponach zaczałem jeździć regularne 12.5 i byłem juz mocno zadowolony:)
Z czasem ET 12,537 dostałem się do półfinałów gdzie moją konkurencja był Krystian i Kuki więc nie miałem żadnych szans co z góry wiedziałem. Był jeszcze civic K20 z SSG ale on pomimo również mocnego silnika pojechał w półfinale 13,9. Przez przypadek wszystko to mogłoby się potoczyć inaczej. Otóż w półfinale Krystian jechał właśnie z tym civiciem i na starcie prawie zgasł mu samochód, ruszał jak civic był już w połowie toru i prawie z nim przegrał nie kwalifikując się do finału. Jednak przed samą metą go dopadł robiąc czas przejazdu ET 13,8! Ja jak bym niczego nie schrzanił to miałbym trzecie miejsce zapewnione dlatego chiałem pojechać lajtowo i asekuracyjnie i wyszło 12,4 :mrgreen: W finale znowu było ciekawie bo tym razem Kuki skopał - nie wesżzy mu wszystkie biegi i pojechał słaby czas jak na niego bo 12,4. Przy odrobinie szczęścia jak bym w pół finale to ja wtedy jechał z Krystianem miałbym szanse na lepsze miejsce - jest to przykład jak nigdy nic nie wiadomo pomimo szybszego auta bo wbrew wielu opinią, że wyścigi na 1/4 to wyścig portfeli bardzo dużo zależy od kierowcy i naprawdę nie jest tak hop dobrze pojehcać o czym może poświadczyć np. Weed ;)
Ja jestem mega zadowolony, wiedziałem, że nie mam żadnych szans na lepsze miejsce bo zarówno Krystian jak i Kuki mają profesjonalnie przygotowane, sponsorowane auta i robią bardzo niskie jedenastki. A dodatkowo udało mi się zrobić życiówkę - 12.43.
Był to wogóle udany wyjazd bo jak wiadomo Albert również zrobił mega zyciówkę łamiąc magiczną barierę 12s. 11,9 to już naprawdę super szybkie auto! Fakt jakim corvetta jest szybkim autem pokazują czasy uzyskane przez z pozoru bardzo szybkie auta na zawodach np. FORD MUSTANG SHELBY GT500, PORSCHE 911, LEXUS IS-F, BMW M3, BMW M5, HONDA S2000, PORSCHE BOXTER, FORD MUSTANG SHELBY GT - wszystkie te auta robiły bardzo wysokie 13 a niektóre nawet nie zeszły pooniżej 14s. Całe zawody strasznie się przeciągały co bardzo denerwowało zawodników przez pokazy Jet Car'a, stuntera 13, wybór miss zlotu, przejazdy szybkimi autami osób z publicznosci itp.
Nie miałem aparatu i nie chciało mi się robić zdjęć, zrobiłem tylko parę telefonem które umieszcze poniżej. Myślałem, że będzie w necie pełno relacji ale o dziwo nie mogę zbytnio nic znaleźć.

Po przybyciu na płytę lotniska...
Obrazek

Obrazek

VW nigdy na mnie specjalnego wrażenia nie robiły ale nowe SIROCCO bardzo mi się podoba...
Obrazek

Obrazek

Było tez troche szpachlexów...
Obrazek

Ciekawe czy na pakę zmieściłby sie crx:)
Obrazek

Nawet ładna...
Obrazek

Obrazek

I auto które mi się zawsze podobało i podoba... Starszy, siwy pan w dresach to Zbych - właściciel...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Było dużo fajnych motorów ale zaciekawiło nas do ilu RPM się kręci R6....
Obrazek

Oto odpowiedź...
Obrazek

Piękny szkoda, że osiągi nie idą w parze z wyglądem...
Obrazek

Podobnie zresztą jest z tym autem... Pamiętam jak kiedyś na TVN TURBO Kornacki się nim zachwycał, fajne auto ale na 1/4 tez szału absolutnie nie robi...
Obrazek

Obrazek

A to przykład auta ładnego i szybkiego. Szybkiego bo z silnikiem hondy:)
Obrazek

Niestety(dla Alberta stety) do finałów nie dotrwało..
Obrazek

Obrazek

Ludzi było dużo...
Obrazek

Podziwiali szybkie auta..
Obrazek

i podziwiali...
Obrazek

A oto mój konkurent - Kuki - grubo ponad 300 KM a waga piórkowa...
Obrazek

Obrazek

A to drugi konkrent - Krystian - dokładnie tak samo - grubo ponad 300KM a nie waży nic...
Obrazek

Komforcik...
Obrazek

Po co komu podłoga, trzeba wycinać co sie da... :)
Obrazek

A oto sprawca długich przestojów w zawodach...
Obrazek

Końcówka ultera :lol:
Obrazek

A to 10 - cio sekundowe audi z którym raz jechałem i aż mi trójka nie weszła bo chciałem je objechac i zabardzo sie spiąłem... ;)
Obrazek

Pojedynek 10 - cio sekundowców...
Obrazek

Były też wolniejsze auta...
Obrazek

Piękne motory...
Obrazek

Obrazek

Albert wbił się do strefy VIP:)
Obrazek

Start jet car'a ale chyba słabo widać... ;)
Obrazek

A tu już po wszystkim, oczekiwanie na Kukiego aż zawróci na końcu pasa na 8 razy i dojedzie na podium...
Obrazek

Mistrz FWD raz jeszcze...
Obrazek

Czemu ja nie mam kombinezonu?
Obrazek

I na koniec zdjęcie Aniołka corvetty...
Obrazek


A tutaj relacja w TVN TURBO... Wnikliwsi zauważą pewną biała bestię wracającą 2 razy z wyścigu... ;)
http://www.onet.tv/klip.html#5420639,c=12

Przejazd Aniołka - jak ładnie skleił:)
http://www.youtube.com/watch?v=92OIdnw6F_Q&NR=1

Kolejny przejazd Aniołka...
http://www.youtube.com/watch?v=qul64CYTo4Q

Jet Car...
http://www.youtube.com/watch?v=9fQLq6As ... re=related

Ciekawe czy czuli się śledzeni... :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=ZXs8C8JO ... re=related
KOZI
 

Postprzez Aniołek » niedziela, 30 sierpnia 2009, 16:50

no i pamietaj że taka relacja ma być za każdym razem jak gdzieś jedziemy ;)
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez KOZI » niedziela, 30 sierpnia 2009, 16:58

A czemu zawsze ja?:) Wiesz ile czasu i nerwów to zajmuje? :P ;)
KOZI
 

Postprzez LeszekMK81 » niedziela, 30 sierpnia 2009, 17:35

KOZI, ale widać ze ty to robisz najlepiej :D
Filmy - LeszekMK81

VAG System

█║▌│█│║▌║││█║▌│║
ORIGINAL PROFILE ®
Avatar użytkownika
LeszekMK81
Forum Clubber
 
Posty: 704
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2007, 07:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez KOZI » niedziela, 30 sierpnia 2009, 17:48

Wcale nie bo zawsze mnie to męczy, że muszę cos napisac i mi się nie chce i pisałem troche skrótowo i na odwal :P
KOZI
 

Postprzez STELMI » niedziela, 30 sierpnia 2009, 20:35

KOZI napisał(a):A to przykład auta ładnego i szybkiego. Szybkiego bo z silnikiem hondy:)

a one nie mają czasem silnika z Toyoty?
https://www.facebook.com/pages/STELMACH/286353431402978
Avatar użytkownika
STELMI
thebestest of SRTB
 
Posty: 4023
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 23:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: TDI,LPG

Postprzez Bizon86 » niedziela, 30 sierpnia 2009, 21:02

Lostusy sa wyposażone w silniki toyoty 1.8 vvti 192 lub 224 koni ;)
Bizon86
User
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 30 lipca 2008, 18:10
Lokalizacja: Grudziadz

Postprzez Aniołek » niedziela, 30 sierpnia 2009, 21:35

tyle że akurat to konkretne auto ma utorbioną B serje z Hondy 400KM
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez szatek92 » niedziela, 30 sierpnia 2009, 22:11

piękna relacja, ale nie kompletna.

- brak zdjęcia na którym kozi własnymi rękami podnosi tył krystiana crx :P .
Avatar użytkownika
szatek92
Super user
 
Posty: 158
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2007, 17:35
Lokalizacja: Warszawa/Rypin

Postprzez --orzech-- » poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 08:38

a tu filmik z przejazdu alberta z oficjalnym potrwierdzeniem przejscia do finalu ;)
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron