Gecko Cup 23 sierpień

Forum głowne SRTB

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Gecko Cup 23 sierpień

Postprzez Aniołek » czwartek, 13 sierpnia 2009, 22:00

Zgłaszac szybciutko swoje zapierdala... które jadą do Kamienia Śląskiego zostało już tylko 10 dni , jak ktoś ma jakieś problemy to razem je pokonamy i prosze mi tu nie marudzić że babcia wyjechała na wakcje i zabrała ze sobą szczęśliwe rajtuzy ;) itp.

Przygotowania ruszają pełną parą ja prawdopodobnie jótro sprawdze sobie AFR przy strzale z nitro i oby było wszystko ok. Koza jak twój zapierdalacz gotowy do walki o nowy rekordzik? Hotel załatwiony sam nie wiem jakim cudem ale jest ( zabrać ze sobą śpiwory i materace bo będziemy mieli tylko jeden pokój) , wyjazd w soboptę o jeszcze nie ustalonej godzinie - imprezka nocna gratis :mrgreen: tylko sie nie zechlać bo będzie słabe RT :lol:

nieoficjalna lista startujących ;)

Kozi - potwierdzone :mrgreen:

Aniołek - potwierdzone :mrgreen:

przypominam że jest to obecnie najlepsza impreza 1,4mili w PL więc nie ma co marudzić ;)
Ostatnio edytowano wtorek, 18 sierpnia 2009, 13:27 przez Aniołek, łącznie edytowano 2 razy
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez szatek92 » czwartek, 13 sierpnia 2009, 22:26

ten sam termin co poznań i mimonskie valky, nie będzie dużej frekwencji i czołówka się rozjedzie, będzie można walczyć o pudło i pucharki ;p
Avatar użytkownika
szatek92
Super user
 
Posty: 158
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2007, 17:35
Lokalizacja: Warszawa/Rypin

Postprzez --orzech-- » piątek, 14 sierpnia 2009, 07:49

ja odpadam mam umówioną wizyte kosmitów na polu i teścia którego nie mam i który nie ma pola ;)

i mi tu nie sciemniaj z tą pomocą bo dzwonilem do Ciebie w zeszły weekend abyś mi coś oblukał w bmce i co?! nawet żeś kumplu nie odebrał....
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez Aniołek » piątek, 14 sierpnia 2009, 11:46

yyyyyy byłem na wakcjach , trzeba było dzwonić do skutku :P
Ostatnio edytowano piątek, 14 sierpnia 2009, 11:51 przez Aniołek, łącznie edytowano 1 raz
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez Aniołek » piątek, 14 sierpnia 2009, 11:49

szatek92 napisał(a):ten sam termin co poznań i mimonskie valky, nie będzie dużej frekwencji i czołówka się rozjedzie, będzie można walczyć o pudło i pucharki ;p


do poznania nikt juz nie pojedzie bo jest lipa i wyscig o czapke sliwek a organizacja słaba , a co do mimonskie valky to jest daleko i nie wydaje mi się aby czołówka szlajała sie po europie jak ma na miejscu wszystko co potrzeba i to na najwyzszym poziomie
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez rumianko » piątek, 14 sierpnia 2009, 12:51

własnie z tego co wiem z tamtych okolic wszyscy jada na valky, ponoc jest rewelacyjna impreza u nich i nie tylko ta własciwa.
chip tuning/hamownia/fap/dpf_off/indywidualne programy każdy silnik z T
https://www.facebook.com/pages/Brk-Tuning/1431232843778695?ref=ts&fref=ts
Avatar użytkownika
rumianko
Frequent User
 
Posty: 437
Dołączył(a): środa, 6 czerwca 2007, 12:46
Lokalizacja: inowrocław

Postprzez Aniołek » piątek, 14 sierpnia 2009, 23:14

piszesz o VTG jako o czołówce PL i to się z tobą zgodze z tym że na VTG sie świat nie kończy jest sporo bardzo szybkich samochodów nie z VTG do tego przyjedzie litwa , z własnego doświadczenia wiem że , na takie imprezy wyjeżdza 2 do max 5 zawodników z PL chyba kiedyś raz zdażyło się że pojechało 7 jakieś 2-3 lata wstecz więc przeliczając tą ilość zawodników na kalsy to ubędzie max po 1 jak dla mnie to nie problem zreszta w mojej klasie są samochody +600KM i lotus co robi 11,5 i mi to jakoś nie przyszkadza że nie jestem najszybszy a w innych klasach nie jest wcale wolno kwestia jest taka kogo interesują powody rozstania sie VTG z SSS i staniecie po którejś stronie niestety tak jest w naszym kraju i bardzo szkoda że czesć zawodników- ludzi z PL nie porafi być ponad tymi podziałami i cieszyć sie z tego że mamy bardzo dobrą impreze w kraju bo gdyby jej nie było to dopiero byłby lament oczywiście że sa inne imprezy które nie są złe a nawet dobre : WST , SRT i pewnie coś jeszcze ale Gecko Cup jest obecnie najlepsza imrezą w PL ( moim zdaniem - długo można by wyliczać zalety no i uwaga co najważniejsze teraz nie jestem zecznikiem prasowym SSS ja poprostu fajnie sie bawie na tym cyklu imprez -------- koniec pierdole... )


Dzisiaj byłem u braci sprawdzic AFR posmigaliśmi troszke na nitro i przyznam że robi sie szybko ciekawe jak szybko :?:

Orzeszek co z tobą , podobno masz jakieś wątpliwości czy jechać czy nie ja jestem za bo z pewnościa poprawisz rekordzik.
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez GaRaż » piątek, 14 sierpnia 2009, 23:56

Dzisiaj byłem u braci sprawdzic AFR posmigaliśmi troszke na nitro i przyznam że robi sie szybko ciekawe jak szybko :?:

nie ma co , pizde zagniata :) , AFR ocalal ;) :P , same plusy :)
... GaRaż Racing ...
>> Serwis i naprawa pojazdów <<
GaRaż
thebestest of SRTB
 
Posty: 1270
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 19:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez --orzech-- » sobota, 15 sierpnia 2009, 19:19

troche mi daleko do kamienia to [pierwsze.... bo na paliwo pójdzie minimum 700zł po drugie jestem w tych rejonach od roku 4 dni w tygodniu i już zygam opolszczyzną, slaskiem i dolnym slaskiem... choś przyznam ze lotnisko i okolica urywa du[e... jest mega klimat...

po trzecie troche mi brakuje sprzegła bo po zalozeniu r888 stwierdzilo ze troche pojęczy...
do tego jest jeszcze jedna rzecz z którą chcialem podjechac do ciebie albercie i ona w tym momencie mi zasmieca glowe...
jade do borska na 100% i moze gdzies jeszcze podjade a na sprzeglo nowe niema co na razie liczyc bo jest w UK i bedzie za miesiac u mnie... podobnie jak pompa wspomy i kilka innych rzeczy...
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez Aniołek » sobota, 15 sierpnia 2009, 21:42

700zł na paliwo gdzie masz 340km x 2 = 640 , plaiwo 4,50 czyli 700 : 4,50 = 155l : 640 = 24l na 100KM no to mam do Ciebie pytanie przy jakiej pędkości twoje auto na trasie zużywa 24l n a 100km :shock: , 250Km/h czy jak :shock: , rozumiem że sprzęgło nie daje rady i coś tam jeszcze i to uznaje za konkretną wymówkę , nie pozostaje liczyć na to że jeszcze uda nam sie kiedyś poleciec w kraj jak za starych czasów w kilka aut ;)

orzeszku możesz podjechać do mnie w każdej chwili jeśli potrafie tobie pomóc to z pewnością tak zrobie, dzwoń kiedy chcesz napewno odbiore jak tylko będe słyszał ;)
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez --orzech-- » sobota, 15 sierpnia 2009, 23:42

sie smiej z tym paliwem... jak ostatnimi razy wyjezdzam nia z garazu to leje do niej za 100zł i po mieście robie 100km fakt tylko taki ze z klasą i na pełnej piżdzie... choć srendnia z naszego przejazdu grupą na poznań i na borsk nie była lepsza o wiele....

a razem i wiekszą ekipą to mam nadzieje ze pojedziemy.... do borska i moze gdzies jezsze....
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez Aniołek » wtorek, 18 sierpnia 2009, 13:31

troszke skład sie okroił niestety i jedzie Koza i ja , ale spoko koledzy garda do góry 27 września mamy ostatnią eleminacje Gecko Cup więc bedzie jeszcze gdzie pośmigać :)
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez Fiveopac » wtorek, 18 sierpnia 2009, 19:10

Aniołek napisał(a):27 września mamy ostatnią eleminacje Gecko Cup więc bedzie jeszcze gdzie pośmigać :)

Juz nawet sie zapisalem ;) poza tym kilka moich klonów tam bedzie :mrgreen:
Powodzenia w Kamieniu!
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Postprzez Aniołek » wtorek, 18 sierpnia 2009, 19:56

:D to fajnie , może dasz rade do kamienia wyskoczyć ?
Lubie to : Streetracing-------- Windserfing -------CROSSFIT
Aniołek
Forum Killer
 
Posty: 920
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2006, 23:11
Lokalizacja: Inowroclaw
Auto: Audi S4 B8

Postprzez Fiveopac » wtorek, 18 sierpnia 2009, 20:32

22-23 jestem na 1/4 mili ale marki Mazda w sochaczewie, tak wiec terminy mi sie nakladaja :/
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Następna strona

Powrót do Ogólne



cron