Tor w TORuniu

Forum głowne SRTB

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Postprzez Oskar » środa, 5 stycznia 2011, 12:25

oczywiście to przede wszystkim zależy do kogo tor należy. I jak mu zależy... żeby go sprzedać lub nie. Ktoś to wie? 8)
Avatar użytkownika
Oskar
Super user
 
Posty: 187
Dołączył(a): sobota, 7 listopada 2009, 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » środa, 5 stycznia 2011, 13:02

Nie ma na drogi i szkoły, a chcesz rozwijać hobby jakiejś małej grupy wariatów drogowych? ;) To tak w skrócie.
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez Oskar » środa, 5 stycznia 2011, 20:45

do niedawna byłem radnym w bydgoszczy. Nie wyobrażasz sobie na jakie bzdety idą twoje podatki...
Avatar użytkownika
Oskar
Super user
 
Posty: 187
Dołączył(a): sobota, 7 listopada 2009, 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » czwartek, 6 stycznia 2011, 09:59

Ale nie na wariatów drogowych :( To mało chwytliwe.
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez Oskar » czwartek, 6 stycznia 2011, 11:14

nie no oczywiście. Na edukację dorosłych i młodzieży, oswajanie ich z motoryzacją, uczenie szacunku do samochodu oraz ćwiczenie techniki i prawidłowych nawyków w warunkach bezpiecznych i nie zagrażających innym uczestnikom ruchu drogowego pierdu pierdu pierdu
Avatar użytkownika
Oskar
Super user
 
Posty: 187
Dołączył(a): sobota, 7 listopada 2009, 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » czwartek, 6 stycznia 2011, 11:15

No właśnie się obawiam że to i tak nie przejdzie. Ale oczywiście walcz :) Ja tam jestem za. Tyle że się to w tym kraju chyba nikomu nie udało za pieniądze od państwa czy nawet unii.
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez Oskar » czwartek, 6 stycznia 2011, 14:51

nie no nie będę walczył sam bo to nie ma sensu w pojedynkę. Ale brak toru wkurwia
Avatar użytkownika
Oskar
Super user
 
Posty: 187
Dołączył(a): sobota, 7 listopada 2009, 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » czwartek, 6 stycznia 2011, 17:35

No żal, ale przynajmniej widzę, że od wiosny będzie kogo dla towarzystwa namawiać na jakieś wyjazdy ;)
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez Oskar » środa, 16 lutego 2011, 19:25

będzie! Ja z chęcią jeżdżę tu i tam o ile trzeźwy jestem. Niestety w weekendy to tak w niedzielę po południu trzeźwieję :) No ale trzeba pośmigać!
Avatar użytkownika
Oskar
Super user
 
Posty: 187
Dołączył(a): sobota, 7 listopada 2009, 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » środa, 16 lutego 2011, 19:38

Nie, no wyjazdy w sobotę najlepiej, w niedzielę się dojrzewa w domu :)
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez Jarek104 » środa, 16 lutego 2011, 21:14

powiedzcie tylko kiedy, byle nie najbliższe dwie soboty, potem też chętnie pojadę
Avatar użytkownika
Jarek104
thebestest of SRTB
 
Posty: 1419
Dołączył(a): niedziela, 17 grudnia 2006, 17:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: 2,3T & 3,0 V6

Postprzez dark86ford » środa, 16 lutego 2011, 21:16

Oskar napisał(a): A gdyby tak powołać stowarzyszenie, fundację, jakąś osobę prawną zajmującą się zarządzaniem torem i udostępnianiem go mieszkańcom? Jako jedyny tor w województwie powinien uzyskać jakieś finansowanie od marszałka/prezydenta Torunia.

hmm i tu musze cie zaskoczyc ze <z tego co wiem> cos takiego juz sie "rodzi" tylko ze w opcji dzialania na rzecz sportow samochodowych... <co i jak to szczegolowo sie nie dopytywalem,ale jak cos to podpytam> no i rzecz jasna ma byc utworzony tor w bydzi <i napewno nie bedzie to kartodrom> na terenie nalezacym do miasta (cos w stylu rallyland oraz kilka tras typowo asfaltowych)
dark86ford
User
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 3 kwietnia 2009, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » środa, 16 lutego 2011, 21:16

Jarek104 napisał(a):powiedzcie tylko kiedy, byle nie najbliższe dwie soboty, potem też chętnie pojadę

Nie no co ty, dla mnie musi być pogoda, a pet nie będzie jeszcze skończony przez 2-3 tygodnie :)

dark86ford napisał(a):
Oskar napisał(a): A gdyby tak powołać stowarzyszenie, fundację, jakąś osobę prawną zajmującą się zarządzaniem torem i udostępnianiem go mieszkańcom? Jako jedyny tor w województwie powinien uzyskać jakieś finansowanie od marszałka/prezydenta Torunia.

hmm i tu musze cie zaskoczyc ze <z tego co wiem> cos takiego juz sie "rodzi" tylko ze w opcji dzialania na rzecz sportow samochodowych... <co i jak to szczegolowo sie nie dopytywalem,ale jak cos to podpytam> no i rzecz jasna ma byc utworzony tor w bydzi <i napewno nie bedzie to kartodrom> na terenie nalezacym do miasta (cos w stylu rallyland oraz kilka tras typowo asfaltowych)


Uwierzę jak zobaczę :)
Ostatnio edytowano środa, 16 lutego 2011, 21:17 przez Dziadek, łącznie edytowano 1 raz
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez Oskar » środa, 16 lutego 2011, 23:53

taa w głowach kilku radnych ten pomysł się kołacze. Zapewniam Cię jednak, że daaaleeekaaa droga do toru w Bydg. Przy obecnych kłopotach z aquaparkiem i miastoprojektem oraz przy zadłużeniu jakie zostawił po sobie KonDom nie sądze aby nawet studium wykonalności było zrealizowane przez najbliższe 4 lata. Poza tym to duża inwestycja a jeśli coś powstanie w naszym zapyziałym mieście to w pierwszej kolejności obstawiałbym większy lub mniejszy aquapark lub inne bajoro bo większosć Bydgoszczan właśnie moczenia tyłka najbardziej pragnie. Niestety. Mam nadzieję, że się mylę.
Avatar użytkownika
Oskar
Super user
 
Posty: 187
Dołączył(a): sobota, 7 listopada 2009, 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Jarek104 » czwartek, 17 lutego 2011, 05:36

Wiecie co.. Ja nie jestem wymagający.. Niech tylko powiększą kartodrom, tak jak mają to zrobić w tym roku. Nie potrzebuje dwóch torów w Bydgoszczy, do Torunia zresztą jakoś koszmarnie daleko nie jest
Avatar użytkownika
Jarek104
thebestest of SRTB
 
Posty: 1419
Dołączył(a): niedziela, 17 grudnia 2006, 17:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: 2,3T & 3,0 V6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron