Szybkie pytanie

Forum głowne SRTB

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Szybkie pytanie

Postprzez Brychu » piątek, 7 stycznia 2011, 23:58

Chciałbym się grzecznie zapytać co za chuj jebany jest odpowiedzialny za te dziury na przykład na ul.Fordońskiej ? Przecież to się kurwa nie da jechać, zawieszenie tak w pizdę dostaje, że masakra, aż kierownicę momentami wyrywa z rąk.

Któremu pajacowi trzeba w końcu uświadomić, że przy jakichkolwiek przetargach kryterium wyboru 100% cena zawsze będzie oznaczała największe gówno ?

Co za zjebany kraj, co za zjebane miasto.
Całe życie piachem w ryj.
Avatar użytkownika
Brychu
thebestest of SRTB
 
Posty: 2717
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez --orzech-- » sobota, 8 stycznia 2011, 00:06

nie mow ze miasto bo tak jest w calej polsce...
jezdze po calej polsce i jakos nie trafilem na miasto bez takich dziur jak u nas... a zeby było śmieszniej są gorsze...
w calej polsce jest tak ze kryteriami przetargow jest cena ... bo technologia budowy odcinka drogi zawarta jest juz w wytycznych przetargowych...

ale o dziwo lekkim pocieszeniem moze byc to ze po zeszlorocznej zimie drogi wygladaly jak ser szwajcarski... zupelnie jak u nas... jedyna roznica ze w 3 miesiace od zakonczenia zimy po dziurasch nie bylo nawet sladu....
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez tomi » sobota, 8 stycznia 2011, 00:24

zaczeli troche lepic metoda na sucho ale to tylko zasypywanie dziur a nie likwidowanie, żeby zalatac gorącym asfaltem musi byc podobno min. 9 stopni na plusie więc trzeba do wiosny czekac
co nie zmienia faktu że jest straszna chujnia, teraz jeszcze widac dziury, najgorzej jak pada deszcz lub śnieg
tomi
Forum Killer
 
Posty: 976
Dołączył(a): niedziela, 9 września 2007, 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez andy » sobota, 8 stycznia 2011, 00:30

masakra jest!! Ja mam nie duzo bo auto obnizone 60/40 i dramat straszny - dobrze ze ostanio mało jezdze..
"Twoj samochod jest wtedy wystarczajaco szybki, gdy stojac rankiem przed nim boisz sie go otworzyc"-Walter Röhl
andy
Super user
 
Posty: 240
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2008, 12:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Arkadius » sobota, 8 stycznia 2011, 06:19

zaraz lecę znowu do BDG i już mnie krew zalewa co jest w okolicach Stopki chyba stanę i pieszo będzie trzeba... a to Krajówka jest!
AM Performance - tel.691 401 590

RX-8
Vel Satis 2.0T
Arkadius
Forum Clubber
 
Posty: 525
Dołączył(a): sobota, 6 stycznia 2007, 19:08
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Auto: Vel Satis

Postprzez LeszekMK81 » sobota, 8 stycznia 2011, 07:33

orzech w innym miastach choć to łatają , byle jak te dziury robią ale robią ! Bydgoszcz to na prawdę dziura ale lubię to dziurę
Filmy - LeszekMK81

VAG System

█║▌│█│║▌║││█║▌│║
ORIGINAL PROFILE ®
Avatar użytkownika
LeszekMK81
Forum Clubber
 
Posty: 704
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2007, 07:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Venomus » sobota, 8 stycznia 2011, 10:33

Całe drogi w Polsce są totalnie masakryczne. Ja już dostaję cholery jak wiem, że mam u nas jeździć. Byłem w trochę w UK, trochę w Niemczech i tam to całkiem inna bajka, aż chce się jeździć. U nas to najlepiej mieć traktor i jechać 20km/h i tak większość tak jeździ :P . Większość jeździ jak emeryci , drogi co rozwalają całe auto, psy co tylko szukają pretekstu by dojebać nam czymś itd. Totalnie anty motoryzacyjny kraj i całe to nasze miasto. Nawet porządnego toru nie ma by się wyszaleć.

Co do dróg w Bydgoszczy to ostatnio jechałem Nakielską tam to jest normalna masakra jak wszędzie z resztą, była noc i lód na drogach, tak przypierniczyłem w jakąś dziurę, że na pierwszą myśl pomyślałem, że coś rozwaliłem.
FORD COUGAR 2013 2.5 SVT C2 ORANGE EDITION
http://www.CougarKlub.pl
http://www.CougarKlub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D
Avatar użytkownika
Venomus
Super user
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 15 października 2009, 11:39
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
Auto: Ford Cougar V6 2013

Postprzez STELMI » sobota, 8 stycznia 2011, 11:39

ja chyba zacznę do pracy quadem jeździć :lol:
Najlepsza to jest chyba Fordońska w pobliżu salonu Hondy... Co roku tam jest najwięcej dziur a jak nic z tym odcinkiem nie robili tak dalej nie robią, chociaż wszyscy wiedzą, że tam najszybciej pojawiają się dziury.
Czas chyba wyjechać z tego kraju, bo jak nie dopierdolom VATami i innymi kosztami to rozpierdolisz samochód na dziurach...
https://www.facebook.com/pages/STELMACH/286353431402978
Avatar użytkownika
STELMI
thebestest of SRTB
 
Posty: 4023
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 23:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: TDI,LPG

Re: Szybkie pytanie

Postprzez Pit » sobota, 8 stycznia 2011, 11:41

Brychu napisał(a):Chciałbym się grzecznie zapytać co za chuj jebany jest odpowiedzialny za te dziury na przykład na ul.Fordońskiej ?

Mamy pecha życia w umiarkowanej strefie klimatycznej, a dokładniej w przejściowej jego odmianie. Ostatnimi laty niestety nasz klimat bardziej przybiera formę kontynentalną (spore amplitudy temperatur), co w połączeniu z najprostszym prawem fizyki dotyczącym objętości cieczy w różnych stanach skupienia daje obraz, który oglądamy zza szyby samochodu. Co do technologii bardziej powinien Five coś mądrego napisać, aczkolwiek, o ile mi dobrze wiadomo, mieszanka asfaltowa zbyt miękka będzie bardziej narażona na na "rozpływanie" się latem, a jej odwrotność - na kruszenie się zimą. Podobnież w naszej strefie klimatycznej bardzo ciężko znaleźć złoty środek. Innym czynnikiem destrukcyjnym jest posypywanie dróg solą, podobno także i ona źle wpływa na właściwości nawierzchni. Następną sprawą jest podłoże - częściej dochodzi do uszkodzeń asfaltu na podbudowie drogi brukowanej... Cóż, rozwiązaniem jest zakup porządnego auta terenowego :) Na pocieszenie, na Ukrainie jest jeszcze gorzej, a i drogi lokalne np w Detroit wyglądają w sposób bardzo zbliżony do naszych klimatów ;)
Avatar użytkownika
Pit
Forum Killer
 
Posty: 980
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:10
Lokalizacja: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez STELMI » sobota, 8 stycznia 2011, 12:39

Niemcy mają ten sam klimat i u nich dziury ciężko znaleźć, więc jak dla mnie zrzucanie wszystkiego na pogodę to słabe wytłumaczenie tego co u nas nazywa się ulicami
https://www.facebook.com/pages/STELMACH/286353431402978
Avatar użytkownika
STELMI
thebestest of SRTB
 
Posty: 4023
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 23:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: TDI,LPG

Postprzez Kamil Wolski » sobota, 8 stycznia 2011, 13:33

STELMI napisał(a):ja chyba zacznę do pracy quadem jeździć :lol:
Najlepsza to jest chyba Fordońska w pobliżu salonu Hondy... Co roku tam jest najwięcej dziur a jak nic z tym odcinkiem nie robili tak dalej nie robią, chociaż wszyscy wiedzą, że tam najszybciej pojawiają się dziury.
Czas chyba wyjechać z tego kraju, bo jak nie dopierdolom VATami i innymi kosztami to rozpierdolisz samochód na dziurach...


Do wjedź w kierunku miasta prawym pasem na wiadukt warszawski. Tam też jest moc.
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez dave » sobota, 8 stycznia 2011, 13:53

Piotruś napisał(a):Mamy pecha życia w umiarkowanej strefie klimatycznej, a dokładniej w przejściowej jego odmianie. Ostatnimi laty niestety nasz klimat bardziej przybiera formę kontynentalną (spore amplitudy temperatur), co w połączeniu z najprostszym prawem fizyki dotyczącym objętości cieczy w różnych stanach skupienia daje obraz, który oglądamy zza szyby samochodu. Co do technologii bardziej powinien Five coś mądrego napisać, aczkolwiek, o ile mi dobrze wiadomo, mieszanka asfaltowa zbyt miękka będzie bardziej narażona na na "rozpływanie" się latem, a jej odwrotność - na kruszenie się zimą. Podobnież w naszej strefie klimatycznej bardzo ciężko znaleźć złoty środek. Innym czynnikiem destrukcyjnym jest posypywanie dróg solą, podobno także i ona źle wpływa na właściwości nawierzchni. Następną sprawą jest podłoże - częściej dochodzi do uszkodzeń asfaltu na podbudowie drogi brukowanej... Cóż, rozwiązaniem jest zakup porządnego auta terenowego :) Na pocieszenie, na Ukrainie jest jeszcze gorzej, a i drogi lokalne np w Detroit wyglądają w sposób bardzo zbliżony do naszych klimatów ;)

piotrus wszystko sie zgadza, klimat, prawa fizyki itp itd, ale co nas to wszystkich ma interesowac? ma nie byc dziur i tyle. dla mnie moga kleic te ulice nawet raz w tygodniu a po przejsciu odwilzy, nadejsciu mrozow bedzie jeszcze fajniej bo porozsadza te jamy jeszcze bardziej i wtedy w takiej dziurze bedzie sie mozna spokojnie schowac. tak rozjebanych drog w naszym regionie to nie pamietam, nawet w zeszlym roku nie przypominam sobie zeby bylo gorzej. nawet niezniszczalny pas pod koronowem doczekal sie w koncu dziur, no ale kurwa nawet kilkudziesiecioletni pas nie wytrzyma w koncu jak sie o niego nie dba a nawet sie go niszczy a co dopiero te najnowsze technologie i mysli technologiczne naszych zajebistych drogowcow. przeciez twardzickiego w fordonie ktora byla robiona jesienia a nawet lali asfalt juz w sniegu nie wytrzyma do wiosny. to na chuja wyrzucac w snieg te kase? daliby mi to bym ja lepiej spozytkowal. jakies 2-3 tyg temu lali asfalt na snieg w oplawcu bo chyba nie miali co z nim zrobic. jezeli ktos tam jezdzi to pewnie kojarz kilkudziesiecio metrowy odcinek w poblizu przystanku. tego asfaltu wlasciwie juz tam nie ma a jak jest to nie jest on juz czescia drogi a lezy w zaspie na poboczu wygarniety przez plug. masakra :!:

STELMI napisał(a):Najlepsza to jest chyba Fordońska w pobliżu salonu Hondy
a to juz panie wina hondy, za duzo mocy pod maska i wyrywaja asfalt ruszajac spod salonu ;)
13,93 et 8)

-- E30 M3 KILER-- :P
dave
thebestest of SRTB
 
Posty: 1804
Dołączył(a): niedziela, 3 grudnia 2006, 13:38
Lokalizacja: kor

Postprzez --orzech-- » sobota, 8 stycznia 2011, 15:41

co do lania asfaltu zima to juz jest wina zlecajacych przetarg... bo idioci w zalozeniach wyznaczaja date od kiedy do kiedy ma sie ukonczyc budowa lub remont danej drogi i jakos dziwnym trafem w umowach z wykonawcami sa wzmianki ze wszelkie opoznienia beda grubo karane finansowo bez wzgledu na pogode...

wiec co takiego podwykonawce interesuje... chca asfalt lany zima to maja... do wyborow trzeba sie wyrobic i sie chlopaki wyrabiali...

i jeszcze jak wczoraj uslyszalem ze przejechanie 1km obwodnicami miast ma kierowcow kosztowac 2zł to mnie jeden wielki chuj w plecy strzelil...
idiota goni idiote...


i jeszcze jedno:
chce aby sejm glosowal nad zmiana w kodeksie drogowym i karnym...
kazdy kierowca ma prawo zepchnac z drogi w celu unicestwienia kazdego kto jedzie lewym pasem z predkoscia rowna lub mniejsza z osobami jadacymi na pasie prawym... tym samym blokujac innych... chcialbym rowniez aby mozna bylo do takich strzelac z broni palnej!!!!!
i ja wiem ze czesc moich znajomych tak jezdzi i duza czesc mojej rodziny... ale no niestety ofiare trzeba poniesc dla dobra sprawy!!!!!!
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez Brychu » sobota, 8 stycznia 2011, 16:11

Zabij mnie. Po tym jak przy 130 niemal nie wyrwało mi kierownicy z rąk, również jechałem wczoraj Fordońską 50-60 km/h lewym pasem i nie miałem najmniejszego zamiaru zjechać na prawy.
Całe życie piachem w ryj.
Avatar użytkownika
Brychu
thebestest of SRTB
 
Posty: 2717
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Pit » sobota, 8 stycznia 2011, 18:06

STELMI napisał(a):Niemcy mają ten sam klimat

W życiu! Jedynie wschodnia część wschodnich landów ma typ klimatu porównywalny z naszym pasem zachodnim. Niemcy to w większości teren wpływów oceanicznych.

dave napisał(a):...ma nie byc dziur i tyle

...żyjemy w Polsce, w biednym kraju.
Avatar użytkownika
Pit
Forum Killer
 
Posty: 980
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:10
Lokalizacja: Suburbia
Auto: FD3S

Następna strona

Powrót do Ogólne



cron