Auto do KJS

Forum głowne SRTB

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Postprzez ERDII » poniedziałek, 17 października 2011, 22:00

Kubas Clio sport kosztuje min 8-10tys. tez sie non stop psują, kolega takim smiga i szlu niema. Za megane dalem duuuzo mniej i jest co dla mnie najwazniejsze bezwypadkowe. Czesci jest duzo wiec za te 10tys co bym kupil seryjne clio zrobie je na kpl. bilsteinie, krotka skrzynią, silnikiem po odpowiednich zastrzykach energii:) Problemem jest ogolnie nska jakosc tych gowien....ale starej japonskiej szkoly w jakosci wykonania i niezawodnosci zaden producent nie przescignie!! Dlatego Weed napewno taka mazda 626, Xedos 6, honde accord wolalbym 100000razy bardziej niz jakies gowniane moze byc nawet w skorach na xenonie czy turbo itd....CLIO!!! Daj sobie spokoj z takim autem. Bedziesz wygladal w nim jak gej, ktory kupil sobie "super" fure i zapisal sie na forum Renault Polska i opowiada o swoim wymarzonym aucie.!!
Stacja Kontroli Pojazdów SKP MOTORS
Bydgoszcz ul.Inwalidów 1
tel.52 348 91 01 , 509 926 126
http://www.przeglady-skpmotors.pl/
ZAPRASZAM!!!!!!!!
TRANSPORT AUTOLAWETA!! NAJNIŻSZA CENA!! 788016140!!!!!!!!
ERDII
Forum Clubber
 
Posty: 564
Dołączył(a): piątek, 19 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Postprzez kubas » poniedziałek, 17 października 2011, 22:20

ERDII napisał(a):Kubas Clio sport kosztuje min 8-10tys. tez sie non stop psują, kolega takim smiga i szlu niema. Za megane dalem duuuzo mniej i jest co dla mnie najwazniejsze bezwypadkowe. Czesci jest duzo wiec za te 10tys co bym kupil seryjne clio zrobie je na kpl. bilsteinie, krotka skrzynią, silnikiem po odpowiednich zastrzykach energii:) Problemem jest ogolnie nska jakosc tych gowien....


Ziom mam wielu znajomych którzy ganiają clio sportami, i nie psują się non stop, i na oesach i torach naprawdę jest szał, w tej cenie to najlepszy wybór. Megane też da się zrobić, ale z odpowiednim budżetem. To nie jest tani sport generalnie. Z tego silnika co masz to spokojnie 220-230km można wyciągnąć. To jest bardzo fajny silnik tylko trzeba do tego podejść z głową, pogadać z doświadczonymi kolegami itd. Ja bym na twoim miejscu zaczął od porządnego zrobienia zawiasu. Bo obecnie jest słabo. Heble też bym ogarnął lepiej. I komplet r888. A potem dopiero zacznij zabawe z wałkami strojeniem itd. Dobrze zbudowana taka megana to z 50k lekką ręką :) A że to jest francuz i patenty które przechodziły w sunnym tutaj nie przejdą mówiłem ci już od początku. Ogarnij sobie jakieś boczki z porządnego materiału, nie koniecznie carbon bo to w choooj drogie, ale z jakiegoś ładnego hipsu, czarny można trafić, zrób klamki żeby można od wewnątrz otworzyć drzwi :D
Avatar użytkownika
kubas
thebestest of SRTB
 
Posty: 1029
Dołączył(a): wtorek, 23 stycznia 2007, 12:06
Lokalizacja: Bdg

Postprzez Pit » poniedziałek, 17 października 2011, 22:44

kubas napisał(a):...mam wielu znajomych którzy ganiają clio sportami, i nie psują się non stop, i na oesach i torach naprawdę jest szał, w tej cenie to najlepszy wybór. Megane też da się zrobić, ale z odpowiednim budżetem. To nie jest tani sport generalnie. Z tego silnika co masz to spokojnie 220-230km można wyciągnąć...

...ten temat traktuje o przyrządzie do wożenia zadu z punktu A do punktu B.
Avatar użytkownika
Pit
Forum Killer
 
Posty: 980
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:10
Lokalizacja: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez kubas » poniedziałek, 17 października 2011, 22:49

Piotruś napisał(a):
kubas napisał(a):...mam wielu znajomych którzy ganiają clio sportami, i nie psują się non stop, i na oesach i torach naprawdę jest szał, w tej cenie to najlepszy wybór. Megane też da się zrobić, ale z odpowiednim budżetem. To nie jest tani sport generalnie. Z tego silnika co masz to spokojnie 220-230km można wyciągnąć...

...ten temat traktuje o przyrządzie do wożenia zadu z punktu A do punktu B.


Wiem Piotruś tak sobie tylko offtopuje z erdim :)
Avatar użytkownika
kubas
thebestest of SRTB
 
Posty: 1029
Dołączył(a): wtorek, 23 stycznia 2007, 12:06
Lokalizacja: Bdg

Postprzez ERDII » poniedziałek, 17 października 2011, 22:50

kubas napisał(a):A że to jest francuz i patenty które przechodziły w sunnym tutaj nie przejdą mówiłem ci już od początku. Ogarnij sobie jakieś boczki z porządnego materiału, nie koniecznie carbon bo to w choooj drogie, ale z jakiegoś ładnego hipsu, czarny można trafić, zrób klamki żeby można od wewnątrz otworzyć drzwi


a co za patenty przeszly w sunny ktore sie tutj nie sprawdzą?? w nissanie made by erdi byl tylko wydech i hamulce i sprawdzalo sie to super. wydech w megane zrobil jarek i jest ok. hamulcow narazie nie dotykalem ale napewno sprawdzi sie moj patencik z sunny. co do boczkow to mam dupie spuszczanie sie nad nimi dopoki auto nie jedzie jakbym sobie tego oczekiwal. Za 50kola to bys 5takich meganek zlozyl wiec troche się rozpędziles!! Spokojnie do konca tygodnia bedzie troche krotsza skrzynia i mam nadzieje na lepszy zawias na 3runde mini maxa. Swoją drogą smigasz Pegim do torunia? czy zadowalają Cię pacholki na kartodromie?
Stacja Kontroli Pojazdów SKP MOTORS
Bydgoszcz ul.Inwalidów 1
tel.52 348 91 01 , 509 926 126
http://www.przeglady-skpmotors.pl/
ZAPRASZAM!!!!!!!!
TRANSPORT AUTOLAWETA!! NAJNIŻSZA CENA!! 788016140!!!!!!!!
ERDII
Forum Clubber
 
Posty: 564
Dołączył(a): piątek, 19 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Postprzez kubas » poniedziałek, 17 października 2011, 22:55

ERDII napisał(a):Swoją drogą smigasz Pegim do torunia? czy zadowalają Cię pacholki na kartodromie?


Dajesz jakiś link :)
Avatar użytkownika
kubas
thebestest of SRTB
 
Posty: 1029
Dołączył(a): wtorek, 23 stycznia 2007, 12:06
Lokalizacja: Bdg


Powrót do Ogólne



cron