In Case of Emergency

Forum głowne SRTB

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Postprzez Mav » czwartek, 30 lipca 2009, 07:10

A propos tych bransoletek (wiem, wiem, odkopuję temat sprzed kilku miesiecy, po prostu tak mi się skojarzyło) - ciekawe ile rodzin będzie próbowała prawnie obalać takie wypisane karty ze zgodą na transplantację organów. Bo nalezy zdac sobie sprawę że tak naprawdę, posiadaczowi takiej karty/bransoletki jest wszystko jedno co się stanie z jego ciałem po śmierci, a głównymi oponentami żeby coś wycinać (dziwnie to zabrzmiało) jest zawsze rodzina.

Inna kwestia, że wystarczy przyjrzeć się jak wygląda porządna sekcja zwłok, by zauważyć że wszelkie poważniejsze organy zostały z człowieka wyjęte, obejrzane i zważone. Owszem zostały z powrotem "umieszczone" na miejscu, ale w zasadzie połowę roboty transplantacji juz zrobiono, a rodzina nie ma nic do gadania w takim przypadku...
Mav
 

Postprzez szejker9 » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:25

Sory ze tu ale stwierdziłem ze to dobre miejsce i nie wiem czy już jakiś wątek istnieje ale co myślicie na to aby zrobić co miesięczną zbiórkę pieniędzy w kwocie nie wiem 5,10,15 zł coś takiego na rzecz np domu dziecka w Bydgoszcz. Nikogo nie zbawi parę zł bynajmniej tak myślę. A cel jest szczytny.
Avatar użytkownika
szejker9
User
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2011, 12:23
Lokalizacja: Bdg

Postprzez ryba-1 » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:39

jest co roku akcja swiateczna srtb
ryba-1
Forum Killer
 
Posty: 926
Dołączył(a): środa, 6 grudnia 2006, 22:48
Lokalizacja: BDG
Auto: bmw

Postprzez szejker9 » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:42

Nie wiedziałem bo jestem nowy ale będę pamiętał :)
Dennis :)
Avatar użytkownika
szejker9
User
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2011, 12:23
Lokalizacja: Bdg

Postprzez --orzech-- » piątek, 1 kwietnia 2011, 21:48

"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne



cron