przekąska mojego autka :)

wszystko co nie nadaje sie nigdzie indziej

Moderator: Fiveopac

przekąska mojego autka :)

Postprzez GaceK » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:16

Odebrany grill...

Obrazek

Przymiarka...

Obrazek
Obrazek

1 FAZA poprawy boku... Jeszcze 2 FAZA :)

Obrazek

Mam foto jeszce wypelnienia srodka ale bardzo slabo wyszlo... Takze jutro wstawie cos nowego pewnie :)

Pracy jest jeszcze troche... Zrobienie 2 FAZY bokow aby wygladalo jak oryginal, kosmetyka bokow , kosmetyka srodka , boczne otwory (kosmetyka i wstawienie kratek / halogeny) oraz wmocnienie... Zderzak zrobiony w sposob mozliwosci wylozenia i wstawienia grilla w kazdej chwili... Pozniej dochodzi tylny zderzak wzmocnienie oraz podniesienie go... No i najwazniejsze, wydluzenie maski... :)

Co myslicie o tym projekcie ? :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:20 przez GaceK, łącznie edytowano 2 razy
GaceK
 

Postprzez Brychu » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:18

Na zdjęciu nr 3 kaszana straszna - moje prywatne zdanie.
Całe życie piachem w ryj.
Avatar użytkownika
Brychu
thebestest of SRTB
 
Posty: 2717
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez GaceK » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:18

Brychu,

No no dlatego jest poprawiany zeby to dobrze wygladalo :)
GaceK
 

Postprzez Fiveopac » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:27

Szczeże, naprawde wyglada to koszmarnie. Maska jest za płaska do grilla a auto probuje teraz wygladac na cos , czym nie jest. Naprawde a3 nie trzeba wymyslnych grilow zeby fajnei wygladalo, gleba + felga i jest ladnie, estetycznie i z gustem. Osobiscie uwazam, ze szkoda pracy i nakładow, dobrze by bylo gdybys poszedl w inna strone z modyfikacjami.
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Postprzez GaceK » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:33

Fiveopac,

No rozumiem rozumiem... Maska nie zostanie taka jak jest... Bedzie ona dostosowana do tego grila.. Takze efekty bede pokazywal na biezaca... Koncowy bedzie najlepszy :)

Moglem wsumie nie pokazywac poki najwazniejsza rzecz nie jest zrobiona ktora jest wazna zeby to wlasnie wygladalo dobrze :) takze prosze o nie zapamietywanie opini bo efekt koncowy jest najwaznijeszy ;)
GaceK
 

Postprzez Fiveopac » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:40

GaceK,
Obrazek
Kasa pewnie ta sama, efekt powalajacy... dlaczego nie?
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Postprzez GaRaż » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:42

a ja bym wywalil ten temat , Gacek miales swoj temat i go skasowales a tam wlasnie powinny sie znalezsc te zdjecia a nie ze teraz zakladasz sobie topic jak ci sie podoba , albo pokazujesz calosc jak nastepuje "ewolucja" albo robisz "pope" jak teraz i wychodzi dla poczatkujacych forumowiczow "czeski film" i balagan , ja tez moge jak i wiele osob dac zdjecia czesci i niech kazdy sobie ocenia , nie rob niepotrzebnego zametu.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:46 przez GaRaż, łącznie edytowano 1 raz
... GaRaż Racing ...
>> Serwis i naprawa pojazdów <<
GaRaż
thebestest of SRTB
 
Posty: 1270
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 19:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez qrax » poniedziałek, 5 listopada 2007, 00:43

przydalyby sie inne kolpaki bo te nie pasuja do grilla
Avatar użytkownika
qrax
Super user
 
Posty: 175
Dołączył(a): piątek, 23 lutego 2007, 00:44
Lokalizacja: Tuchola

Postprzez Andrzey » poniedziałek, 5 listopada 2007, 12:49

GaceK a może tak? nie wiem dlaczego ale nie przemawiają do mnie stare Atrujki z przodem od niu
Obrazek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 listopada 2007, 13:01 przez Andrzey, łącznie edytowano 1 raz
Andrzey
 

Postprzez MP » poniedziałek, 5 listopada 2007, 12:53

Wygląda jak daj spokój
Moje Ciasne Ale Własne Be Szesnaście
MP
Frequent User
 
Posty: 254
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2007, 14:42
Lokalizacja: Tam gdzie stało ZOMO

Postprzez trance » poniedziałek, 5 listopada 2007, 12:58

ja uważam,że jest niepotrzebne tyranie...znów chlopak chce coś zrobic a wychodzi na to ,że kupa, że kaszana itd...

ja uważam,że na razie nie wyglada to ani pięknie ani brzydko...są fazy przymiarek, sa poprawki...bedziemy oceniac jak bedzie skończone...bardzo dobrze,ze masz chęć coś robic i to się liczy...poprzednia Twoja wizja mi się nie podobała, ale nie moge powiedziec,ze totalnie styrałeś auto gdyż mogłem dopatrzyć się czegoś co było w nim ok...

taraz dajesz temu autu nowe oblicze i w porzadku...ja mam nadzieje ze bedzie dobrze... :)

Five gdzie Ty widzisz tam efekt powalający?? Ja widze tam efekt zwalajacy z nóg bo ni w 5 ni w 9 ta a3 co zdjecie daleś, niby ładna a raczej zwykła a3 ot taka sobie...za to te chromy obojetnie co to jest na kołach to jakaś porazka...
Obrazek
Avatar użytkownika
trance
Forum Clubber
 
Posty: 640
Dołączył(a): sobota, 2 czerwca 2007, 18:46
Lokalizacja: Bydgoszcz-4don

Postprzez trance » poniedziałek, 5 listopada 2007, 13:02

Andrzey napisał(a):GaceK a może tak? nie wiem dlaczego ale nie przemawiają do mnie stare Atrujki z przodem od niu [url=http://images14.fotosik.pl/42/5912fcbe539823d1m.jpg]Obrazek[/URL]


bardzo dowciapny widze jestes...ledwo dolaczyles a juz sie rozkrecasz...pisz na temat i nie siej zamętu kolego, byl juz podobny temat i watpię czy ktokolwiek chce znów to wałkowac...
Obrazek
Avatar użytkownika
trance
Forum Clubber
 
Posty: 640
Dołączył(a): sobota, 2 czerwca 2007, 18:46
Lokalizacja: Bydgoszcz-4don

Postprzez ravestation » poniedziałek, 5 listopada 2007, 13:02

a mi się tam ta a3 ze zdjęcia od Five'a very podoba...

Gleba, dodane progi i duże kółka...

co do designu alu/chromów to jak wiadomo => kwestia indywidualnych preferencji...
"The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." - Jeremy Clarkson
Avatar użytkownika
ravestation
thebestest of SRTB
 
Posty: 1537
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2007, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon
Auto: Q7 & Cayman S

Postprzez Fiveopac » poniedziałek, 5 listopada 2007, 15:48

Dobra, jednak koniec gadki. GaceK, miales swoj temat w dziale nasze auta, ktory wykasowales a ten temat nijak do Zdjec nie pasuje. Sorry ale zamykam i koszuje.
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T


Powrót do Kosz



cron