srtb - forum lol

wszystko co nie nadaje sie nigdzie indziej

Moderator: Fiveopac

srtb - forum lol

Postprzez GaceK » czwartek, 28 lutego 2008, 10:27

heh to forum jest smieszne. wy macie zwale z tego co pisze ja mam zwale z was

wiekszosc tutaj to lole ktorzy podpisuja sie pod teoriami innych zeby sie przymilic. heh smieszne to jest. wogole tutaj ludzie zapominaja do czego sluzy forum. internetowcy heh

cale calom wezta se miare i se zmierzta jebane wasze kola i sie dojdzta do porozumienia - moze teraz w wiekszosci jezyku zrozumiecie.

nie udzielam sie tutaj bo wyrazanie opini na tym forum staje sie z kazdym dniem coraz bardziej smieszne. probujecie zrobic z tego forum jakies policyjne panstwo co wszystko jest nagrywane i wkladane gdzie indziej zeby bylo zabawnie

na koniec chcialbym powiedziec daunom i idiota ktorzy nie potrafia wymowic poprawnie kogos nazwiska ze sa dla mnie nikim
GaceK
 

Postprzez tomi » czwartek, 28 lutego 2008, 10:34

no to pojechałes po bandzie
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lutego 2008, 10:54 przez tomi, łącznie edytowano 1 raz
tomi
Forum Killer
 
Posty: 976
Dołączył(a): niedziela, 9 września 2007, 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ravestation » czwartek, 28 lutego 2008, 10:38

i po co Ty ten text pisałeś, bo ja nie nie widzę żadnego logicznego uzasadnienia Twojej wypowiedzi...

Jeśli nie masz nic do powiedzenia lub wiesz, że swoimi wypowiedziami, tezami możesz sie narazić na śmieszność, to po co w ogóle sie odzywać ?

Gdzieś, ktoś napisał, ze to forum, to nie "auto kącik" ...
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lutego 2008, 10:40 przez ravestation, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ravestation
thebestest of SRTB
 
Posty: 1537
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2007, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon
Auto: Q7 & Cayman S

Postprzez Kamil Wolski » czwartek, 28 lutego 2008, 10:40

Gacku, to czy Twoja 20" felga ma tyle ile powinna, szczerze mówiąc j**** mnie, bo kto ma wiedzieć o jakim kole mówisz? Chińska podróbka gdzie mają jakąś formę czy coś nie do końca wymiarową a stępelek wali 20" żeby nie pisać 20,4". Pomyślałeś o tym?

A co do "lolów" itd. Zauważ że nie każdego się tak ludzie czepiają. Dlaczego? Odpowiedź sobie już na to sam.

Zresztą, trochę gówniarskie zachowanie ten tekst finałowy. "Idę od was ale na koniec się zrewanżuje" ... :lol:
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lutego 2008, 10:40 przez Kamil Wolski, łącznie edytowano 1 raz
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez GaceK » czwartek, 28 lutego 2008, 10:40

po co ? otoz po to ze jak zawsze cos sie napisze udowodni inni neguja i temat poszedl w dluga zamkniecie odseparowanie i z ladnym topiciem. wkurwilo mnie to niemilosiernie i tyle

napisalem co mierzylem i jakie byly winiki wiec tylko ktos bez 5 klepki moze mowic ze wychodzi inaczej. miara nie klamie

a wiekszosc pisalo moze zle zmierzylem ? a moze miara jest inna? moze ja mam miary ktore inaczej pokazuja ?

ehh zal. czesc
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lutego 2008, 10:41 przez GaceK, łącznie edytowano 1 raz
GaceK
 

Postprzez Kamil Wolski » czwartek, 28 lutego 2008, 10:41

Przeczytaj co napisałem wyżej.

A ja napisałem że to może formy w chińskich shitach są nieidealnie równe, i zamiast 19,4" piszę się 19" a w rzeczywistości jest tam kilka milimetrów więcej... No ale tego chyba też nie zrozumiałeś.
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lutego 2008, 10:43 przez Kamil Wolski, łącznie edytowano 1 raz
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez GaceK » czwartek, 28 lutego 2008, 10:43

o kogo mi chodzilo to te osoby powinny sie same domyslec czy o nich mowilem. wkoncu wszyscy tutaj to magistrzy wiec po co wymieniac

zegnam ozieble to forum
GaceK
 

Postprzez GaceK » czwartek, 28 lutego 2008, 11:03

nie rewanzuje sie tylko mowie co mysle o co niektorych.
co do przeklaman to przeczytalem i sie domyslam bo prawie wszedze moga zdarzyc sie takie bledy ale 19" to 19" a nie srednica jak niby 21" to juz nie jest maly blad 5 cm roznicy. pare mm jeszcze tak ale nie ponad 5cm bo to wkoncu 2 cale dodatkowe... kupujac 19 dostajesz 21 fajnie
a moj telewizor to 42" 107cm dane z kartonu. przy mierzeniu mialem iedzy 107 a 108 tyle ze mierzylem sam a jest dosc spora przekatna zeby zrobilo sie lekko krzywo a za czym idzie inny wynik. normalnie wychodzi 106.78 zyli roznicica jest nie wielka w porownaniu do felg. dla zainteresowanych zdjecie - dlaczego wklejam? bo jest tu sporo niedowiarkow nygujacych i probujacych osmieszyc innych
Obrazek
faktycznie wyglada jak 2x 21"

wkoncu niech ktos mi tutaj da tego bana i bedzie spokoj. ja nie bede sie wkurwial ani smial z was a wy nie bedziecie sie smiali ze mnie i tyle.

zreszta mnie tu i tak nie lubicie bo przeciez ja zawdzieczam wszystko rodzica to dzieki nim ponoc mam samochod i mam pieniadze na to co z nim robie. ci ktorzy tak mysla to sa dla mnie glupcy i idioci ktorzy chyba narzekaja ze kogos rodzice kochaja bardziej i pomogli troche. i tak dla jasnosci to sam do wszystkiego doszedlem z mala pomoca i nie wstydze sie tego ze tata mi pomogl bo rodzice chca pomagac swoim dziecia
GaceK
 

Postprzez Fiveopac » czwartek, 28 lutego 2008, 11:45

Hahah zobaczcie co Panicz GaceK, gacek napisal mi na PW z tytułem "zniewaga" (długie słowo)

Pokemon-GaceK napisał(a):a ty panie lubiacy zniewazac ludzi uwazaj sobie bo jakbys nie wiedzial mozesz miec za takie cos bardzo przejebane. wkoncu trafisz na kogos komu bedzie sie chcialo i doprowadzi do zamkniecia ciebie

a po za tym wy chyba nie skonczyliscie myslenia skoro mowie ze zmierzylem kilka rzeczy i nie wyszlo wcale tak jak mowicie to chyba znak ze zle mowicie? a nie sory przeciez wy jestescie nie omylni

mozesz zablokowac mojego uzytkownika albo wykasuj go z bazy danych o ile potrafisz


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
straszysz mnie gówniarzu?
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Postprzez GaceK » czwartek, 28 lutego 2008, 11:55

gowniarza to sobie mozesz zrobic i wychowac jak masz jaja.

jak mialbym ochote to mam sporo materialow na potwierdzenie tego ze obrazales mnie publicznie za co mozesz dostac spora grzywne a nawet to roku wiezienia

strasze cie? nie tylko ci mowie zebys przemyslal kogo obrazasz. bo kto inny moze zrobic to co ci napisalem wyzej. ja nie mam czasu sie bawic z czlowiekiem ktory nic dla mnie nie znaczy i gowno mnie obchodzi jego zdanie na jakis temat bo go nie znam i jakos nie mam checi poznania kogos kto lubi sobie z kogos robic jaja bo musialbym to inaczej zakonczyc
GaceK
 

Postprzez ravestation » czwartek, 28 lutego 2008, 11:59

GaceK napisał(a):jak mialbym ochote to mam sporo materialow na potwierdzenie tego ze obrazales mnie publicznie za co mozesz dostac spora grzywne a nawet to roku wiezienia


chłopie jeśli wiesz co to godność i masz jeszcze jej resztki, to powiem tobie => nie kompromituj się proszę... i pisze to zupełnie bezstronnie :)
"The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." - Jeremy Clarkson
Avatar użytkownika
ravestation
thebestest of SRTB
 
Posty: 1537
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2007, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon
Auto: Q7 & Cayman S

Postprzez Kamil Wolski » czwartek, 28 lutego 2008, 12:02

Gacek, proszę Cię, chcesz opuścić forum, to je opuść. Końcowe przepychanki do tego potrzebne nie są. Zachowaj się jak facet, a nie jak dzieciak :|

Co do tych cali. Mierzysz? Fajnie. Wyszło coś? Fajnie. Ale pojęcie cal istnieje od dawna, jednostka 1" = 2.540002cm, tak jest na całym świecie i nie przekonuj nas że jest inaczej - bo tylko Ty uważasz że tak jest.

A ja mam kolegów, rodzinę w policji, komputer, i samochodzik na sterowanie :D - Gacek, bez urazy (i nie odbieraj tego jako osobisty atak tylko ogólne stwierdzenie) - takie odgrażanie to się stosuje w szkole < Liceum...
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lutego 2008, 12:03 przez Kamil Wolski, łącznie edytowano 1 raz
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez GaceK » czwartek, 28 lutego 2008, 12:03

mowie jakie jest prawo i co moglbym zrobic ? nie robie tego bo nie jestem taki zeby kogos pozywac o to ze mnie obrazil bo jest to glupie. ja mam inna zasade ktos mnie obrazil to ja go tez obraze i mam to gleboko w dupie.
mowie jak mozna zrobic o czym pewnie i tak wiedza tu ludzie bo przeciez wy wszystko wiecie... normalnie kurwa same bostwa tutaj sa ;d hahahah lol
GaceK
 

Postprzez GaceK » czwartek, 28 lutego 2008, 12:05

nie przekonuje ze jest inaczej tylko kurwa przeczytajta se w spokoju i zrozumcie ze kurwa skoro 18" to 45,72 to powinno byc to ew 46 a nie kurwa 49,5 gdzie masz juz prawie 2" wiecej heh

a moze srednice felgi mierzy sie inaczej niz z zewnatrz ? moze mierzy sie wewnatrz i wynik bedzie inny... ale na to nikt nie wpadl bo nikt tego nie napisal wazne ze gackowi wyszlo inaczej i ze ja twierdze ze sa rozne cale. w felgach wychodzilo mi 2,75 i tyle na temat
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lutego 2008, 12:07 przez GaceK, łącznie edytowano 1 raz
GaceK
 

Postprzez Kamil Wolski » czwartek, 28 lutego 2008, 12:06

Gacek, ale to ty sie zachowujesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy... A wiesz. To forum jest specyficzne, są tu ludzie ze specyficznymi zachowaniami, i trzeba nauczyć się rozróżniać co jest 'na serio' a co jest żartem. Jakby się chciało to na każdą osobę znalazłby się paragraf.

A tak w ogóle - nie strasz Five'a sądami itd, za obrazę w miejscu publicznym, bo właśnie robisz to samo, nie tylko z nim ;) Także wiesz. Może się znaleźć ktoś, komu jednak po Twoich podpowiedziach się zachce ;).
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Kosz



cron