['06 Espace JK 2.0T] Nysa by Dziadek :)

W tym dziale prezentujemy własne auta, projekty jak i zadajemy pytania właścicielom

Postprzez FordOn » środa, 10 listopada 2010, 20:44

Fajna ta nyska, i szybka... teraz juz wiem czemu z rolki od 60 do 200 bylem z przodu a pozniej jak by mi siec cos zepsulo.... jak na 2T auto to naprawde ciekawie zapierdala :!:
Avatar użytkownika
FordOn
Forum Killer
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 19:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » środa, 10 listopada 2010, 21:28

Musze Cię zmartwić odnośnie Twojego licznika, do 200 nawet wtedy nie doszliśmy :)Poza tym z przodu tylko tyle co na początku oskoczyłeś :) Ale za to od 0 to nie ma co nawet, od razu odskakujesz a potem nie ma czasu by nadgonić :)
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez FordOn » środa, 10 listopada 2010, 21:36

Dobrze wiedziec ze mi zawyza zegar... nie powiem ale tyle ile odskoczylem tak szlismy rowno i nagle jak ja mialem 200 to mnie budynek mieszkalny zaczol wyprzedzac i to bylo niezlym szokiem :)
Zauwazylem ze jak od 0 to bylo by ciezko dogonic malucha...
Bedzie czas bedzie rada, na teraz nie mam juz tego silnika, wiec jak przyjdzie czas to sprawdzimy sie z nysa i z remondisem :)
Avatar użytkownika
FordOn
Forum Killer
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 19:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dziadek » środa, 10 listopada 2010, 21:40

No z remondisem, nysę muszę zacząć oszczędzać, takie katowanie może w niej być kosztowne, a obciążenia są straszne.
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez FordOn » środa, 10 listopada 2010, 21:46

OK. to Nyse zostawiamy w spokoju.
Czekam na Remondis. :mrgreen:
Avatar użytkownika
FordOn
Forum Killer
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 19:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Szybka odpowiedź


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
   
Poprzednia strona

Powrót do Nasze auta



cron