['92 Fiesta MK3] by Magda M.

W tym dziale prezentujemy własne auta, projekty jak i zadajemy pytania właścicielom

Postprzez Gregor » sobota, 6 sierpnia 2011, 17:54

Kamil Wolski, może Leszkowi nie chodziło o fiesty? :P tylko auta grupy VAG. A do tematu to fajnie, ze lekkie auto i duża moc ale też mi się ten samochód nie podoba
"Lamborghini to esencja wszystkiego, co sprawia, że samochody są interesujące,
ekscytujące i cudowne. A my musimy je za to kochać" Jeremy Clarkson
Gregor
Super user
 
Posty: 230
Dołączył(a): sobota, 12 grudnia 2009, 17:19
Lokalizacja: Tryszczyn
Auto: S13

Postprzez Magda M. » sobota, 6 sierpnia 2011, 19:52

Heh, podobać to ono musi się mnie, reszta świata może je nazywać padłem, złomem i jak tam tylko się chce. :mrgreen:
Ufam FordOnowi, auto budował dla mnie praktycznie od podstaw, bazę stanowiła totalnie cywilna fiesta 1.1. Skoro uznał, że można tam taki silnik bezpiecznie zapakować, no to mnie pozostaje tylko się z efektów cieszyć. A te efekty niejednego już zaskoczyły...

@Wadel
W felgę 13" nic większego za bardzo się nie zmieści, te heble wchodzą praktycznie na styk, a na ten moment zakup większych felg i kompletu opon jest poza moim zasięgiem finansowym, choć jest to w planach. Nowe heble dają radę, nawet przy ostrym hamowaniu koła się nie blokują, jak to było do tej pory na starym zestawie - i o to chodziło.

K.I.T.T. jest głównie autem do jazdy na co dzień plus ma dawać frajdę z prowadzenia go i nadawać się do startów w imprezach typu Youngtimer Party na Torze Poznań i różnych drobnych KJS-ów. I do optymalizacji w tych kwestiach dążę.
Magda M.
User
 
Posty: 50
Dołączył(a): niedziela, 17 października 2010, 11:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez pheonix » sobota, 6 sierpnia 2011, 22:25

Magda M. napisał(a): Nowe heble dają radę, nawet przy ostrym hamowaniu koła się nie blokują, jak to było do tej pory na starym zestawie - i o to chodziło.

Czyli co :?: Hebel nie generuje wystarczająco dużo tarcia żeby zatrzymać koło :?:
Chyba chodziło Ci o wyczucie momentu gdzie jest granica przyczepności i hamulce wystarczają na więcej ostrych hamowań.
Avatar użytkownika
pheonix
Super user
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2007, 18:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Szybka odpowiedź


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
   
Poprzednia strona

Powrót do Nasze auta



cron