[Opel speedster 2.2]

W tym dziale prezentujemy własne auta, projekty jak i zadajemy pytania właścicielom

Postprzez piwo » niedziela, 29 maja 2011, 09:40

mr2 wazy ponad 1tone.juz lepiej mx5 duzo lepiej sie prowadzi.r888 sa fajne. jezdizlem w poprzednim swym aucie na tym.ale teraz chce cos co i na mokrym pokaze pazur. do turbo nigdy juz nie wroce. ani zadnych innych doladowanych silnikow nie chce.ten rozdzial w zyciu mam zamkniety. chce tylko obroty.
piwo
Super user
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Postprzez Pit » niedziela, 29 maja 2011, 10:02

piwo napisał(a):ta kartingowcu.polamany zderzak.przyrysowane boki.poobijane felgi.heheh.karting jest tanszy.

Nie pij, kiedy prowadzisz ;) hehe

http://www.youtube.com/watch?v=p7IM4Bpk ... r_embedded

Start Speedstera na ćwiartkę w linku powyżej. Wychodzi z kreski jak strzała, nawet w deszczu :)
Avatar użytkownika
Pit
Forum Killer
 
Posty: 980
Dołączył(a): poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:10
Lokalizacja: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez LeszekMK81 » niedziela, 29 maja 2011, 10:08

po oejrzeniu filmu jak wysiadasz to stwierdzam iz kierowca F1 ma lepiej niż , przy kontroli jak by ci gliniarz kazał wyjsc z auta to wygladało by to jak bys mial mu padać do stóp , - nie chcial bym miec takiego samochodu , siedzisz jak w trumnie wychodzac błaźniąc się. Sorry ze tak pisze ale tak mysle tylko o tym
Filmy - LeszekMK81

VAG System

█║▌│█│║▌║││█║▌│║
ORIGINAL PROFILE ®
Avatar użytkownika
LeszekMK81
Forum Clubber
 
Posty: 704
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2007, 07:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez piwo » niedziela, 29 maja 2011, 10:16

no troche tak jest. ale mnie to nie przeszkadza.mam w d... co inni mysla. a auto posiadam tylko dla siebie i ma mi jazda sprawiac frajde. poza tym to nie ja tylko koelga co wysiadal pierwsyz raz. ja robie to juz troche sprawniej. co do toru kielce jest on strasznie sliski.nie chce zwalac na tor bo pewnie keirowca nawalil ale ariel atom duzo szybciej nie pojechal wiec cos w tym musi byc ze lekkie autka z silnikiem za plecami i napedem na tyl nie mialy za latwo. przyczepnosc asfaltu tam kielcach w porownaniu z droga publiczna byla masakryczna. wyjezdzasz na droge publiczna by powrocic na start toru i masz calkowita trakcje, zero buksowania, auto skreca mimo mokrego asfaltu. a tam na torze normalnie jak w zime na lodzie.ciezko bylo ruszyc.
piwo
Super user
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Postprzez Kamil Wolski » niedziela, 29 maja 2011, 10:31

Leszek, jak ty coś czasami pierdolniesz to tonę waży... Typowe małe, auto, lekkie, do zapierdalania. Do wygodnego wsiadania to jest RAV4 albo inne tego typu auto.
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez LeszekMK81 » niedziela, 29 maja 2011, 10:50

ja nie mowie ze to auto jest totalne gowno bo z reszty filmów to na prawde ladnie zapiernicza tylko mnie by przerazalo to wysiadanie ale poza tym to jest ok
zreszta ladnie napisales ze auto kazy kupuje dla siebie i pod siebie

pozdrawiam
Filmy - LeszekMK81

VAG System

█║▌│█│║▌║││█║▌│║
ORIGINAL PROFILE ®
Avatar użytkownika
LeszekMK81
Forum Clubber
 
Posty: 704
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2007, 07:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kubas » niedziela, 29 maja 2011, 12:27

wadel napisał(a):
kubas napisał(a):
Wadel w tej kasie można jeszcze mr2 kupić tą nowszą - projektowana przez inżynierów lotusa więc nie ma lipy z prowadzeniem ;)


Jakie to miało silniki ? Bo mi się kojarzy z 1.8 milion VVVVVVvTi i 140km to na kresce nie ma sensu ustawiać nawet. `Wizualnie też na minus. A prowadzenie hym zaskoczyłeś mnie ...

Plus taki że już nie opel a japan 8) (Przepraszam nie mogłem nie dopisac ;) )


Ja tam o kresce wcale nie piszę hehe. Chodzi o samą skręcalność samochodu, nad mx5 ma przewagę centralnie umieszczonego silnika. A wygląda jak kupa ogra to fakt :)
Avatar użytkownika
kubas
thebestest of SRTB
 
Posty: 1029
Dołączył(a): wtorek, 23 stycznia 2007, 12:06
Lokalizacja: Bdg

Postprzez --orzech-- » niedziela, 29 maja 2011, 15:01

fajne i mi nawet to wysiadenie w nim b nie przeszkadzalo... bardziej bym sie czepil regulacji fotela kierowcy ii braku mozliwosci obalenia ciut opatcia w tyl ;) mialem ciut podkulone nogie jak jezdzilem takim w poznaniu mam ciut ponad 1,8m wzrostu ;)

ale auto fajne ideallne do zabawy i jazd weekendowych ;)
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez piwo » niedziela, 29 maja 2011, 17:34

i kolejna partia zdjec:
https://picasaweb.google.com/tomasz.mic ... eat=email#
wyniki:
http://trackday.exoticcars.pl/2011_klasy.pdf
zle mnie wpisali.ja nie mam turbo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
piwo
Super user
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Postprzez Proper » niedziela, 29 maja 2011, 19:36

Bardzo fajne autko!
Miałem okazję w nim siedzieć ledwo wlazłem ale się udało :) Mały zapierdalacz. Gdy chciałem wysiąść Piwo stwierdził "czekaj dach zdejmę" :) ale i tak jakbym miał okazję to kupić za dobrą kasę to bym kupił i wsadził tam wielką turbosprężarkę :)
ProPerfekt ....daj upust swojej mocy!!!
www.blow-off.pl
Blow-off, MBC ,Regulatory ciś. paliwa, pomiary AFR
http://www.properfekt.pl
http://www.facebook.com/pages/Properfekt/282421328464662
Avatar użytkownika
Proper
Forum Clubber
 
Posty: 552
Dołączył(a): poniedziałek, 5 marca 2007, 21:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: urquattro urS4

Postprzez Dziadek » niedziela, 29 maja 2011, 20:22

Tańszy brat lotusa, zresztą o ile wiem mają sporo wspólnego, bardzo fajne auto, gdyby nie to co piszecie o wysiadaniu, to może następca peta by z tego był...
I think there's a defect in my rear view mirror - everything reflected in it seems to disappear extremely quickly.
Avatar użytkownika
Dziadek
thebestest of SRTB
 
Posty: 4614
Dołączył(a): czwartek, 4 stycznia 2007, 22:45
Lokalizacja: Kuj-Pom

Postprzez LeszekMK81 » niedziela, 29 maja 2011, 20:34

tam byl silik 2.0 LET z turbo ten sam co Astrze II OPC 200 KM
Filmy - LeszekMK81

VAG System

█║▌│█│║▌║││█║▌│║
ORIGINAL PROFILE ®
Avatar użytkownika
LeszekMK81
Forum Clubber
 
Posty: 704
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2007, 07:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez vandal » niedziela, 29 maja 2011, 22:23

piwo, Interesowałem sie jego bratem Angolem i brałem jeszcze pod uwagę speedstera troszkę sie tego naczytałem i same kiepskie opinie tego silnika ...
podobno K20 jest lżejszy bardziej podatny na mody ( 240 kuni - K100, RBC,cai,4-2-1 ) przełożenia tylko fakt wsadzenie tego to znaczny koszt...
vandal
User
 
Posty: 77
Dołączył(a): niedziela, 25 lutego 2007, 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez piwo » poniedziałek, 30 maja 2011, 06:24

oj tam kiepskie.vectry jezdza na tym po 200tys km i wiecej. tak samo blizniacze silniki z alfy romeo 2,2 z wtryskiem bezposrednim.jest troche tego.silniki hondy sa ok, ale moim zdaniem przereklamowane strasznie.z silnika opleka tez sie osiagnie te moce co piszesz kwestia tylko pieniedzy.
tu np za pomoca paru modow osiagnal czlowiek tyle:
http://www.z22se.co.uk/forum/viewtopic. ... t#p1139186
nic wielkeigo 200koni przy 7100
ostrzejsze walki i byloby wiecej.ja tam nie widze problemow.silnikow na podmianke na allegro w brod. czego sie bac.sypnie sie kupi sie nastepny i nastepny. a z k20 to sa drogie silniki zadkie.wcale nie lepsze.
piwo
Super user
 
Posty: 168
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Postprzez STELMI » poniedziałek, 30 maja 2011, 06:34

piwo napisał(a):oj tam kiepskie.vectry jezdza na tym po 200tys km i wiecej. tak samo blizniacze silniki z alfy romeo 2,2 z wtryskiem bezposrednim.jest troche tego.silniki hondy sa ok, ale moim zdaniem przereklamowane strasznie.z silnika opleka tez sie osiagnie te moce co piszesz kwestia tylko pieniedzy.
tu np za pomoca paru modow osiagnal czlowiek tyle:
http://www.z22se.co.uk/forum/viewtopic. ... t#p1139186
nic wielkeigo 200koni przy 7100
ostrzejsze walki i byloby wiecej.ja tam nie widze problemow.silnikow na podmianke na allegro w brod. czego sie bac.sypnie sie kupi sie nastepny i nastepny. a z k20 to sa drogie silniki zadkie.wcale nie lepsze.


2.2 ecokibel bardzo lubią kompresory, poszukaj troszkę o Eatonach w 2.2 w Vectrach B, znajdziesz całą masę tego
Avatar użytkownika
STELMI
thebestest of SRTB
 
Posty: 4023
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 23:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: TDI,LPG

Szybka odpowiedź


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
   
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze auta



cron