Hyde Park

Tutaj będą przenoszone tematy off-topicowe

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Postprzez kamil_kicio » poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 17:58

Brychu napisał(a):Może lepiej zmienić samochód ?

tez przemyśle taką możliwość :P chociaż lubie poloneza i tylny napęd :mrgreen: cieżko bedzie sie z nim rozstać :|
Avatar użytkownika
kamil_kicio
Frequent User
 
Posty: 353
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2007, 19:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez gshock » poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 18:36

kamil_kicio napisał(a):chociaż lubie poloneza i tylny napęd

no to proponuje kupic odemnie nissana, psuje sie jak polonez, chleje paliwo jak polonez ba a nawet lepiej no i tyl naped
ten sprzet to unikat na niszczenie turbin ma certyfikat
Avatar użytkownika
gshock
thebestest of SRTB
 
Posty: 1265
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:23
Lokalizacja: gdansk

Postprzez ryba-1 » poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 20:59

albo opelka :roll:
chleje, psuje sie,gnije i ma RDW-normalnie poldas w morde strzelil
ryba-1
Forum Killer
 
Posty: 926
Dołączył(a): środa, 6 grudnia 2006, 22:48
Lokalizacja: BDG
Auto: bmw

Postprzez kamil_kicio » wtorek, 21 sierpnia 2007, 08:36

ładne samochodziki, ale nie stać mnie jeszcze na utrzymanie jednego z tych samochodów, padło, że ma to być jakiś w miare ekonomiczny dupowóz ... :roll:

no wszystko sie jeszcze wyjaśni

a tak w ogóle to wczoraj widziałem wesoły busik Garażowców jak robił lansowy przejazd po Twardzickeigo :>
Avatar użytkownika
kamil_kicio
Frequent User
 
Posty: 353
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2007, 19:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kamil Wolski » środa, 22 sierpnia 2007, 10:46

Wczoraj widziałem bardzo ciekawe autko. Fakt, była noc i jedynie chwila spojrzenia, ale bardzo przypominało to Integrę (biała)? Czy ktoś już to widział?
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez --orzech-- » środa, 22 sierpnia 2007, 10:51

ja widzialem w tylnim lusterku ;) taki zarcik
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez trance » środa, 22 sierpnia 2007, 11:36

Kici...ja nie rozumiem jednego...jesteś strasznie niezdecydowany...jak robimy polda to mówisz,że w pizdu z taką robotą, że nic się nie da zrobić i za dużo roboty i na BANK do "Żyda" , że napaliłeś się na...(na razie nie powiem, żeby nie zapeszać) a teraz znowu słyszę ściemy, że albo remont albo swap...no w morde jeża...ten samochód już się do tego nie nadaje , sam mówiłeś i mnie przekonywałeś...a tu znowu słyszę...:/

nie gniewaj się, ze tak pisze, mi tez było smutno sprzedać mojego fiacika...ale trzeba zrozumieć...

musisz stąpac po ziemii a nie bujac w obłokach poza tym to co mówisz to nic z tego nie wyjdzie i sam dobrze o tym wiesz a mówisz chyba tylko po to żeby mówić :P
Ostatnio edytowano środa, 22 sierpnia 2007, 15:15 przez trance, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
trance
Forum Clubber
 
Posty: 640
Dołączył(a): sobota, 2 czerwca 2007, 18:46
Lokalizacja: Bydgoszcz-4don

Postprzez GaRaż » środa, 22 sierpnia 2007, 11:39

trance napisał(a):Kici...ja nie rozumiem jednego...jesteś strasznie niezdecydowany...jak robimy polda to mówisz,że w pizdu z taką robotą, że nic się nie da zrobić i za dużo roboty i na BANK do "Żyda" , że napaliłeś się na...(na razie nie powiem, żeby nie zapeszać) a teraz znowu słyszę ściemy, że albo remont albo swap...no w morde jeża...ten samochód już się do tego nie nadaje , sam mówiłeś i mnie przekonywałeś...a tu znowu słyszę...:/

a moze kolega ma tzw. trudne dni jak kobieta i jest strasznie kaprysny :P ;) :mrgreen: :lol:
... GaRaż Racing ...
>> Serwis i naprawa pojazdów <<
GaRaż
thebestest of SRTB
 
Posty: 1270
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 19:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kamil Wolski » środa, 22 sierpnia 2007, 11:43

www.garazraceteam.pl <---- Profesjonalne części do tuningu


Zrobiłbyś z tego link a nie że trzeba kopiować :P
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kamil_kicio » środa, 22 sierpnia 2007, 16:19

trance napisał(a):Kici...ja nie rozumiem jednego...jesteś strasznie niezdecydowany...jak robimy polda to mówisz,że w pizdu z taką robotą, że nic się nie da zrobić i za dużo roboty i na BANK do "Żyda" , że napaliłeś się na...(na razie nie powiem, żeby nie zapeszać) a teraz znowu słyszę ściemy, że albo remont albo swap...no w morde jeża...ten samochód już się do tego nie nadaje , sam mówiłeś i mnie przekonywałeś...a tu znowu słyszę...:/

nie gniewaj się, ze tak pisze, mi tez było smutno sprzedać mojego fiacika...ale trzeba zrozumieć...

musisz stąpac po ziemii a nie bujac w obłokach poza tym to co mówisz to nic z tego nie wyjdzie i sam dobrze o tym wiesz a mówisz chyba tylko po to żeby mówić :P


przeczytaj 3 posty wyżej...

a żeby komuś sprzedać polda to musi jeździć... co właśnie od dzisiaj robi...Michal go naprawił i pierwsza najgorsza diognoza nie sprawdziła sie.Przed zdjeciem glowicy po długich przemyśleniach sprawdziliśmy sprężanie, na 1 i 2 tłoku nie wskazało nic "null zero nadaaa" wiec odrazu po tym padlo na uszczelke. uszczelka wymieniona i teraz poldi lata ino buczy. Łącznik wału ze skrzynią już wymieniony wiec jest narazie ok. jeszcze przed tym wszystkim chciałem robić polda żebymieć swoje takie niepowtarzalne wozidełko, ale ten plan upadl bo nie ma sensu znowu ładować kase. Zmieniam autko na dupowozik i bedzie to prawdopodobnie Mondziak 1.8 td. na innego diselka narazie mnie nie stać, wiec padlo na mondziaka. A że jest to duży samochod to łatwiej bedzie go naglośnić ;) co mam zamiar uczynić własnoręcznie. tyle na ten temat mam nadzieje że nie zanudzilem na śmerć :mrgreen:
Avatar użytkownika
kamil_kicio
Frequent User
 
Posty: 353
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2007, 19:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ryba-1 » środa, 22 sierpnia 2007, 16:23

RWD forever -tak masz w profilu. wiec mondeo odpada :mrgreen:
ryba-1
Forum Killer
 
Posty: 926
Dołączył(a): środa, 6 grudnia 2006, 22:48
Lokalizacja: BDG
Auto: bmw

Postprzez kamil_kicio » środa, 22 sierpnia 2007, 16:29

zawsze bede miał przekonanie ze przednie koła slużą do skręcania a tylne do napedzania auta, z powodów ekonomicznych i skromnofinansowych posiadanie mocnego RWD odpada chociaż moim marzeniam mieć duże mocne RWD <BMW z mocnym silnikiem np 540 albo 328> , bo nic nie daje takiej radochy jak polatanie boczkiem po wciśnieciu mocniej gazu <poldem to sie tyczy na śniegu albo pod TESCO bo na asfalcie to on za bardzo nie chce> :mrgreen:
wiec narazie przednionapedowieć :| ale diselek ;)
Ryba gdyby byló mnie stać na utrzymanie 2 autek to bym kupił od Ciebie Senatorka. Bo oprócz BETEK, Omega też bardzo mi sie widzi a senator to już w ogole :> <czytaj daj sie nim przejechać>

może za kilka lat spełnie swoje marzenie, ale na to jeszcze czas <młody jestem i kasy brak> :mrgreen: a podpis RWD forever zostaje ;)
Avatar użytkownika
kamil_kicio
Frequent User
 
Posty: 353
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2007, 19:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ando » środa, 22 sierpnia 2007, 20:12

Kamil Wolski napisał(a):Wczoraj widziałem bardzo ciekawe autko. Fakt, była noc i jedynie chwila spojrzenia, ale bardzo przypominało to Integrę (biała)? Czy ktoś już to widział?


ano pojawila sie biala integra i nie zgadniecie kto jest wlascicielem aczkolwiek pewnie i tak wszyscy juz wiedza hehe:)
ando
 

Postprzez Kamil Wolski » środa, 22 sierpnia 2007, 20:14

Chyba wiem... :> Ten który szukał ostatnio ciekawego auta sportowego?
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ando » środa, 22 sierpnia 2007, 20:20

chyba... jednak nie :mrgreen: :mrgreen:
ando
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off Topic



cron