Gulf Rally Team prezentacja Honda Civic TypeR

Tutaj będą przenoszone tematy off-topicowe

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Postprzez Mav » środa, 19 maja 2010, 09:09

Cóż, pilot musi latać... :D
Mav
 

Postprzez ravestation » czwartek, 20 maja 2010, 09:12

jakieś 30 min temu był wywiad z Marcinem Gagackim w Radiu GRA... fajnie, że lokalne media się interesują załogą :)
"The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." - Jeremy Clarkson
Avatar użytkownika
ravestation
thebestest of SRTB
 
Posty: 1537
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2007, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon
Auto: Q7 & Cayman S

Postprzez Fiveopac » piątek, 21 maja 2010, 10:06

Wlasnie uslyszalem w wiadomosciach w radiu GRA wywiad z waszym team'em :) dbaja o wasza promocje, oby tak dalej :idea: Respekt 8)
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Postprzez --orzech-- » wtorek, 25 maja 2010, 07:42

http://www.youtube.com/watch?v=QzzYD1t6 ... re=related

koleś fajnie jedzie ta bmką - widać ze pilot nie dotarty i dzwon taki bez sensu ;)
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez LeszekMK81 » wtorek, 25 maja 2010, 09:47

pilot to prawdziwa tragedia moim zdaniem choc sie nie znam na tym w pewnym momencie myslalem ze kierowca przypie..... temu pilotowi
Filmy - LeszekMK81

VAG System

█║▌│█│║▌║││█║▌│║
ORIGINAL PROFILE ®
Avatar użytkownika
LeszekMK81
Forum Clubber
 
Posty: 704
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2007, 07:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Mav » niedziela, 30 maja 2010, 10:22

Takie sytuacje jak mylący się pilot się często zdarzają, nie zrozumie tego ten kto nigdy nie dyktował w takich warunkach. Ja rozumiem :(
Sztuka to zespół "kierowca+pilot" który się potrafią w takich sytuacjach odnaleźć.
Tutaj też troche winy jest w kierowcy - wiem ze trudno w takim momencie nie miec pretensji do pilota - stąd wymachiwanie ręką i krzyczenie "za szybko, za późno".
Ale powinien też zadbać o to by, pilot się odnalazł w opisie, bo bez niego szybko nie pojedzie OESu, więc nie ma co w tym momencie podnosić emocji wcurwieniem, bo dojechać można tylko razem. Potem, po odcinku powinni sobie chłopaki nieporozumienia wyjaśniac, a nie na odcinkach.

Wypadek - polecam obejrzeć - nie był winą pilota bezpośrednio (posrednio możliwe, bo poprzednie zagubienie pilota spowodowało że kierowca przestał słuchać opisu).

Na szczycie kierowca dostał wyraźne "(3:01)Lewy cztery do prawy cztery do lewy ciąć". Pamiętam ta partie jak przez mgłę, ale pasowało do trasy ( jak byście chcieli to odnajdę ten fragment odcinka w swoich kwitach i powiem co my mieliśmy tam opisane.)

A co zrobił kierowca? Napadł na zakręt za szybko (czwórkowe zakręty to już kategoria trudniejszych - zwłaszcza przy rwd IMHO), dodatkowo gdy auto mu się zaczeło przez moment nadstawiac dobrze do zakrętu(3:05), kontrował odruchowo, po czym zorientował się że jednak zakręt jest rzeczywiście LEWY i gwałtownie skręca w lewo. E30 jak wszyscy wiemy (Orzech szczególnie :D) w pierwszej fazie śliskiego zakrętu jest podsterowne - szczególnie wrzucane szybko w zakręt. Finał jaki był, wszyscy widzieliśmy. Dobrze że nikomu nic się nie stało.

Nie wymądrzam się, po prostu skomentowałem na spokojnie to co zobaczyłem na youtubie. Nie chcę tutaj wychodzić z dyskusją "zrobiłbyś to lepiej?" po prostu na spokojnie przeanalizowałem to co się wydarzyło, wiem że po fakcie jest zawsze łatwo gadac...
Mav
 

Postprzez Mav » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 13:43

W środę wyjeżdżamy na objazd odcinków Rajdu Warszawskiego.

Kto będzie w ten weekend ( piątek-niedziela 3-5.09.2010) w okolicach Sierpca (120 kilometrów od Bydgoszczy!!!) zapraszamy.
Będzie się działo! Obiecujemy :mrgreen:

Dla zainteresowanych: http://www.rajdwarszawski.pl/index.html
Mav
 

Postprzez KOZI » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 17:21

Ja z Tomkiem może wpadnę...

PS.
Jesteście w tej samej klasie co Erdi lata, bo jak tak to pierwsze miejsce już zaklepane dla Erdiego... ;) :P
KOZI
 

Postprzez KOZI » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 17:43

KOZI
 

Postprzez weede » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 19:06

a produktów gulfa 10w60 1l nigdzie nie mozna dostać w bydgoszczy!
weede
Administrator
 
Posty: 4757
Dołączył(a): środa, 22 listopada 2006, 12:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: C55

Postprzez --orzech-- » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 19:39

bo wszystko leja do hondy ;)
"pomiędzy blokami zapierdalam jak tornado"
--orzech--
srtb crew
 
Posty: 5479
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: E30S54/900Turbo/R100

Postprzez Mav » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 19:47

weede napisał(a):a produktów gulfa 10w60 1l nigdzie nie mozna dostać w bydgoszczy!


ile potrzebujesz? ;>
Mav
 

Postprzez Mav » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 19:49

KOZI napisał(a):Ja z Tomkiem może wpadnę...

PS.
Jesteście w tej samej klasie co Erdi lata, bo jak tak to pierwsze miejsce już zaklepane dla Erdiego... ;) :P


Yyyy nie rozumiem, Erdi jeździ w Mistrzostwach Polski w A7?
Mav
 

Postprzez KOZI » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 21:21

Erdi jeździ w największych rajdach i zawsze jest pierwszy zanim rajd się nawet zacznie ;)
KOZI
 

Postprzez Brychu » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 22:00

Rozbiłeś bank tym tekstem :lol: :lol: :lol:
Całe życie piachem w ryj.
Avatar użytkownika
Brychu
thebestest of SRTB
 
Posty: 2717
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off Topic



cron