Porady przy MR2

Tutaj będą przenoszone tematy off-topicowe

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Porady przy MR2

Postprzez Dobekbdg » wtorek, 3 stycznia 2012, 22:15

Panowie potrzebuje waszej pomocy. W czwartek jadę oglądać MR2 rocznik 92 na silniku 3s-ge 156, wiecie może na co głównie zwrócić uwagę ??

zamierzam sprzedać swoja wiertarkę ale wiadomo nie chce być jak ten stryjek co zamienił się siekierką na kijek.

głównie chodzi mi o sprawdzenie silnika jak i skrzyni gdyż nigdy nie miałem styczności z silnikiem w dup// oprócz bolca, a tak zawsze podczas jazdy było słychać czy coś go boli.

zarejestrowałem się na MR2 ale tam niestety wpierw trzeba dostać się do klubu

jakie są główne minusy tego auto i gdzie, ruda itp co szukać gdzie sprawdzać

z góry dzięki
Obrazek
Avatar użytkownika
Dobekbdg
User
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2011, 17:49
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wretched » środa, 4 stycznia 2012, 02:04

Jezdze teraz taka wiec jak chcesz to wpadnij oblukac, mialem sie zamieniac za ta ktora jedziesz ogladac ale typ zaczal krecic pare dni przed tym jak sie wybralem do niego. I niedawno wypytywal mnie o twojego cifa :D

Z tego co wiem o tym egzemplarzu to gdzies z silnika cieknie, jezdzi to to juz na mineralu i cos go tam wpierdala. Zwroc uwage na skrzynie bo zarznieta 2 i 3 to norma, zgrzyta strasznie przy dynamiczniejszej jezdzie. Ruda masz tam na tylnym prawym blotniku bodajrze i upewnij sie czy to wersja rev 1 czy rev 2 bo roznily sie wielkoscia hebli i zawiasem.
...jestem oazą spokoju pierdolonym,kurwa zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jebanego jeziora...
Wretched
User
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 23 maja 2011, 23:02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Inowrocław

Postprzez Dobekbdg » środa, 4 stycznia 2012, 08:47

tak zdjec mi podeslal 20, pokazal ze prawy blotnik wciaga, i ze niby nie byl kitowany.

mowil ze leci spod zimeringa walu od strony rozrzadu.

Ten mineral mnie wlasnie troche boli czy to oby napewno mineral a nie jakis kisiel,

wersja rev2

no powyzej 5 skrzynia zle wchodzi tym tez sie pochwalil wiec synchro powoli 2 i 3 zdychaja, wiesz moze Nolan czy MR2 miala specjalna skrzynie czy normlanie od innych silnikow 3s-ge tez pasuja ?? bo jesli nie to na allegro tylko 3 sztuki od mr wisza

no typek juz dzisiaj chcial spotykac ze mna w polowie drogi no ale nie moglem niestety
Obrazek
Avatar użytkownika
Dobekbdg
User
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2011, 17:49
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez wadel » środa, 4 stycznia 2012, 19:09

Nie odpie*dalaj źle Ci z Cifem ? Rozumiem zmiany na lepsze, a nie na jedno.
200KM 280Nm

Cyt. "Najlepiej kup sobie Impreze gotową w salonie
jak reszta japiszonów i koszulke z krokodylem ... "
Avatar użytkownika
wadel
Forum Clubber
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2007, 14:05
Lokalizacja: ... a stund :)
Auto: A4B7


Powrót do Off Topic