caritas i inne placowki charytatywne..

Tutaj będą przenoszone tematy off-topicowe

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

caritas i inne placowki charytatywne..

Postprzez dave » niedziela, 15 lutego 2015, 20:31

Witam. Jak wiekszosc z was wie zawodowo zajmuje się sadownictwem, importem/eksportem itp.. Jutro jadę złożyć chęć przystąpienia do programu o bezplatna dystrybucje owoców.. Polega to na tym ze oddaje swoje owoce do placówek charytatywnych typu caritas mops, domy dziecka domy samotnych matek itd a mi agencja rynku rolnego za te owoce po prostu placi. Generalnie nie mam ciśnienia aby do tego programu przystępować poniewaz zostalo mi moze ze 100 ton owocow i generalnie nie narzekam na zbyt ale miałbym szybciej wyczyszczone chlodnie i mniej strat w związku z różnej maści uszkodzeniami dlatego narazie składam wniosek o chęć przystąpienia do programu a nie wniosek o sam udział w nim. Problem polega na tym ze znaczna większość upłynniania tego typu towaru odbywa się przez znajomości ponieważ jest to juz trzecia transza wycofywania owoców i z 2 poprzednich tego typu placówki jeszcze maja tego towaru na jakiś czas ale zaznaczam ze nie wszędzie i nie zawsze tak jest. I teraz pytanie... Czy ktos z forumowiczów ma jakies znajomości w naszym bydgoskim caritasie czy jakichkolwiek innych placówkach na naszym terenie i byłby w stanie mi w tym pomoc?? Jesli macie jakies znajomości poprosze o wiadomość. Pozdrawiam. Dawid.
13,93 et 8)

-- E30 M3 KILER-- :P
dave
thebestest of SRTB
 
Posty: 1804
Dołączył(a): niedziela, 3 grudnia 2006, 13:38
Lokalizacja: kor

Re: caritas i inne placowki charytatywne..

Postprzez dave » czwartek, 19 marca 2015, 07:01

Temat do zamknięcia. Dzieki wszystkim za pomoc. Wszystko udalo się załatwić takze do polowy kwietnia będę miał pusto... Pozdrawiam.
13,93 et 8)

-- E30 M3 KILER-- :P
dave
thebestest of SRTB
 
Posty: 1804
Dołączył(a): niedziela, 3 grudnia 2006, 13:38
Lokalizacja: kor


Powrót do Off Topic



cron