Kolejne rozbite Ferrari

Tutaj rozmawiamy i komentujemy artykuły zamieszone na stronie głównej :)

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

Kolejne rozbite Ferrari

Postprzez qualin » piątek, 2 maja 2008, 23:29

Jeszcze troche to do konca roku wszystkie ferrarki w polsce pojda do zlomowania :/

http://www.tvn24.pl/28385,1548115,0,1,k ... detal.html
Obrazek
Avatar użytkownika
qualin
Frequent User
 
Posty: 481
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2007, 23:06
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kamil Wolski » piątek, 2 maja 2008, 23:43

Nie no Qualin, błagam, ja nie chce czytać o każdej kraksie ciekawszego samochodu, o kraksie z płotem, o przejechanym żółwiu, niedługo będą relacje o rozgniecionej muszce na reflektorze...
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez qualin » piątek, 2 maja 2008, 23:50

oj Kamil chyba przemeczony juz jestes. poloz sie spac i nie narzekaj jak baba :P
zrozumialbym cie jakbym wrzucil artykul o wypadku malucha ze smieciarka, ale takich aut w polsce jest malo i cos ostatnio sie czesto rozwalaja, dobrze ze ten chociaz nie splonal.
Obrazek
Avatar użytkownika
qualin
Frequent User
 
Posty: 481
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2007, 23:06
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kamil Wolski » piątek, 2 maja 2008, 23:52

qualin napisał(a):oj Kamil chyba przemeczony juz jestes. poloz sie spac i nie narzekaj jak baba :P
zrozumialbym cie jakbym wrzucil artykul o wypadku malucha ze smieciarka, ale takich aut w polsce jest malo i cos ostatnio sie czesto rozwalaja, dobrze ze ten chociaz nie splonal.


Taaaaak... Autko fajne, ale ani to 'ciekawa' kraksa, ani to ciekawe miejsce, ani ciekawy właściciel, po prostu auto które przywaliło w płot ;) Nie jest to moim zdaniem aż tak ciekawy materiał StreetRacingowy aby teraz o nim rozpisywać się na forum ;)
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rulek » niedziela, 4 maja 2008, 15:46

Jezeli Ferrari jest poprostu autem to widac ze naprawde jestes wielkim fanem samochodow Kamilu.
Avatar użytkownika
rulek
thebestest of SRTB
 
Posty: 1137
Dołączył(a): sobota, 25 listopada 2006, 09:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kamil Wolski » niedziela, 4 maja 2008, 15:48

Rulek, wiesz dobrze że nie o to chodzi ;)
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rulek » niedziela, 4 maja 2008, 20:18

No to powiem szczerze ze nie wiem o co chodzi. Jak dla mnie to info warte uwagi, rozumiem gdyby to sie stalo gdzies poza granicami kraju gdzie jakies Ferrari by plot przestawilo, ale jestesmy na tyle specyfinczym krajem, ze malo takich egzotykow u nas smiga i kazde wieksze czy mniejsze wydarzenie z jego udzialem mysle ze jest warte poswiecenia chwili.
Avatar użytkownika
rulek
thebestest of SRTB
 
Posty: 1137
Dołączył(a): sobota, 25 listopada 2006, 09:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kamil Wolski » niedziela, 4 maja 2008, 20:22

Rulek, nie ma co ciągnąć tematu. Dodam tylko dla wyjaśnienia - nie chodziło mi o to że Ferrari to nieciekawe auto. Rozumiem jeśli jest ono gdzieś w pobliżu (ale też nie do przesady żeby wypisywać kto kiedy je zobaczył), info jako info w ciekawych linkach, HydeParku, itd, owszem, ale nie nowy temat do rozmawiania, do dyskusji na ten temat, bo po prostu nie ma o czym ;).
Kamil Wolski
thebestest of SRTB
 
Posty: 2016
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rulek » niedziela, 4 maja 2008, 23:35

Ech Kamil, myslalem ze to ja jestem stara maruda. Ale widze ze nie jest ze mna tak zle :roll:
Avatar użytkownika
rulek
thebestest of SRTB
 
Posty: 1137
Dołączył(a): sobota, 25 listopada 2006, 09:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Patryk » czwartek, 8 maja 2008, 22:47

Takie piękne autko i do kasacji, aż łezka w oku się kręci.
Avatar użytkownika
Patryk
Super user
 
Posty: 127
Dołączył(a): piątek, 20 lipca 2007, 11:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Astra H

Postprzez KOZI » poniedziałek, 12 maja 2008, 20:20

heh, jeden z komentarzy:

każdy chyba przewidywał ze to sie kiedys stanie, te frajerskie wyglupy najpier jego żółciutka Corrwettą a teraz nieaktualnym już Ferrari 430 denerwowały chyba wszystkich.Znam tego człowieka baaardzo dobrze i nie jest mi go wogule żal, mieszka na wsi to powinien wozić sie jakim ciągnikiem a nie jakąś super bryką, i uwierzcie ludzie że nie zarobił na ten samochód tylko kupił go za pieniądze których nie płacił innym. Szkoda mi jego żony i syna. Ciekawe kto bedzie następny hmm?? Pan T. swoim srebnym Audi R8 zobaczymy czas pokaże.
KOZI
 

Postprzez FELIPE » poniedziałek, 12 maja 2008, 21:15

WYPADEK CORVETTY NA KONIEC EXTREME MOTO 2008

http://www.tvn24.pl/0,1549315,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/4,251,8,5095616,0,0,forum.html

byłem i widziałem ten wypadek na żywo, szkoda gadać... długo by opowiadać... takiego przypału nie narobił nikt chyba nawet na ATS, sama impreza rewelacja, wrzuce fotki w osobnym dziale jak się ogarnę
www.felgi.pl PRZYMIERZ DOWOLNE FELGI NA SWOIM AUCIE
www.oponeo.pl OPONY W NAJLEPSZEJ CENIE
FELIPE
thebestest of SRTB
 
Posty: 1025
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 14:49
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Postprzez Brychu » poniedziałek, 12 maja 2008, 23:15

A gdzie jakieś video z wypadku ?
Całe życie piachem w ryj.
Avatar użytkownika
Brychu
thebestest of SRTB
 
Posty: 2717
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Fiveopac » wtorek, 13 maja 2008, 06:58

Co to byl za pajac?
Less roof, more fun!
Avatar użytkownika
Fiveopac
thebestest of SRTB
 
Posty: 3191
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 09:42
Lokalizacja: Przed kompem
Auto: MX5NC2.5T

Postprzez FELIPE » wtorek, 13 maja 2008, 08:15

gość wariował na lotnisku w części za trybunami, wszyscy kręcili właśnie dekorację zawodników w stuncie motocyklowym, więc nie sądzę, żeby ktoś to nagrał

w dużym skrócie koleś od rana lansował się w tej corvecie, jezdzil po terenie imprezy, gdzie poza democarami i zawodnikami wojnypp nikt nie miał prawa przebywać, pod koniec dnia wszyscy poszli na główny plac gdzie były finały stuntu i ogłoszenie wyników

kilka motorków wariowało na części lotniska za trybunami równolegle do placu, ten koleś też tam wjechał chcąc przewieżć szybko na prostej jakąś laseczkę, nie opanował auta i bokiem poleciał w barierki :O

skosił dmuchana bramę castrola i dwóch ochroniarzy, jeden wyleciał w górę ponad 3 metry, chwilę po wypadku wyglądał jakby nie żył, okazało się że ma pękniętą czaszkę i połamane nogi, przyjechała policja, odmówił dmuchania a na badaniu krwi wyszło 0, ciekawe czy w ogóle będą jakieś zarzuty dla kierowcy, organizatorzy zachowują się jakby chcieli na siłę wyciszyć sprawę

PS. na fotkach autko wygląda świetnie jak na takiego dzwona, którego przeszło minutę wcześniej
www.felgi.pl PRZYMIERZ DOWOLNE FELGI NA SWOIM AUCIE
www.oponeo.pl OPONY W NAJLEPSZEJ CENIE
FELIPE
thebestest of SRTB
 
Posty: 1025
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 14:49
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułow



cron