[s] Suzuki Grand Vitara grudzie? 2008

Kupie/sprzedam

Moderatorzy: Brychu, Fiveopac

[s] Suzuki Grand Vitara grudzień 2008

Postprzez ravestation » poniedziałek, 11 stycznia 2016, 15:12

Nadeszła wiekopomna chwila - Pola (moja żona) zmienia auto. Nie interesuje mnie zamiana - Pola dostanie w spadku moje Audi. Cena do negocjacji - start od 42 000 zł. Faktura VAT (auto mam w działalności).

Auto z PL salonu (my 2 właściciel), bezwypadkowe (czujnik lakieru to potwierdza), miało przerysowany zderzak tył oraz osłonę koła zapasowego (Pola porobiła fotki, jak ktoś potrzebuje) - kupione nowe i pomalowane na Kruczej.

Przez ostatnie 1,5 roku zrobiła około 9000 km - w zasadzie auto kupiłem jej do wożenia wózka (wcześniej miała Skode Citigo), którego już nie wozi.

Auto moim zdaniem zadbane, nie zniszczone, posiada normalne oznaki użytkowania.

2 komplety pełnych kół - lato kupione w zeszłym roku.

Na fotkach felgi zimowe.

kontakt PW lub pod numerem w ogłoszeniu

link do ogłoszenia:

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-grand-v ... 7.html#_=_
"The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." - Jeremy Clarkson
Avatar użytkownika
ravestation
thebestest of SRTB
 
Posty: 1537
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2007, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon
Auto: Q7 & Cayman S

Re: [s] Suzuki Grand Vitara grudzień 2008

Postprzez ravestation » sobota, 23 stycznia 2016, 15:41

Sold!
"The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." - Jeremy Clarkson
Avatar użytkownika
ravestation
thebestest of SRTB
 
Posty: 1537
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2007, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon
Auto: Q7 & Cayman S


Powrót do Giełda



cron