[Opel speedster 2.2]

W tym dziale prezentujemy własne auta, projekty jak i zadajemy pytania właścicielom

Re: [Opel speedster 2.2]

Postprzez piwo » niedziela, 17 lipca 2016, 20:37

wpadl na tyl gwint z lotusa cup 255 bilsteina A120D0046H . jest spora regulacja wysokosci i 10 skala ustawienia twardosci amorow. poki co mam ustawione na drogi najtwardziej czyli 10. sprezyny seria byly twardosci 268 lbs/in te nowe bilsteina sa 371 lbs/in. przod zostal seryjny wiec mam nadzieje ze auto w koncu chetniej bedzie wyjezdzac dupka.
http://www.llcc.it/YetAnotherForum.NET/ ... s&m=356045
piwo
Super user
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Re: [Opel speedster 2.2]

Postprzez piwo » czwartek, 18 sierpnia 2016, 18:08

jestem po wymianie wiazki. jednak to nie przez wiazke przerywalo. okazalo sie ze po wymianie wiazki nadal wylacza sie emu. no to siup i podpinamy inne emu i tez znow sie wiesza. to kolejne nowsza wersja emu i szok zero wieszania. jestem troche w kropce. emu kolejny raz odsylam na gwarancje i bede walczyl z tematem. mam nadzieje ze na zlot uda mi sie znalesc jakies dzialajace emu :(
a tak poza tym troche regulacji walkami, troche zabawy zaplonem i paliwem i Mateuszowy silnik na moim osprzecie (bla bla bla walki przepustnice wieksz doloty itd.) wygenerowal taki wynik

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... 5#p3192695

poza tym doszedl spoiler na klapie bagaznika z wlokna weglowego i udalo sie poprawic na torze poznan do: 1m56,32
fajnie bylo na koniec sezonu znow pojezdzic. abs lotusowy, gwint z tylu, spoiler na klapie bagaznika, nie zawieszajacy sie komputer w koncu sprawil przyjemnosc w czasie jazdy. moze nie zanotowalem zbyt czystego fajnego okrazenia (mysle ze do ugrania na tym setupie byla conajmniej jeszcze jedna sekunda), warunki moze nie byly idealne (mokry asfalt i 5 stopni na dworze) ale rowne na pewno dla wszystkich. troche mi doskwieraly 8 letnie r888 na przedniej osi przez co autko troche pluzylo przodem na niektorych zakretach ale przynajmniej wiem co mam do poprawy na przyszly sezon.
pare zdjec :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
piwo
Super user
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Re: [Opel speedster 2.2]

Postprzez piwo » sobota, 4 lutego 2017, 10:15

Przygotowań do nowego sezonu czas zacząć.
Przyszły nowe oponki zzr w rozmiarach:
225/45r17 mieszanka średnia a64 na tył i
195/50r16 mieszanka miękka a24 na przód.
Co mogę powiedzieć to po pierwsze mega twarda ścianka boczna. Powiem szczerze, że najtwardsza na jakiej siedziałem :)
Jeśli chodzi o twardość boków to jest tak zzr>r888>ad08r>sport cup 2= profil xr >>> goodyear assymetric 2
Druga rzecz, która mnie zaskoczyła to głębokość rowków ąż 7mm.
Czyli mamy:
ad08r= assymetric 2 = 8mm> zzr =7mm> sport cup 2 =5,5mm > r888=5mm
Kolejna sprawa to nacięcia na krańcach rowków w przeciwieństwie do r888 są otwarte więc w deszcz musi być dużo lepiej.

Mieszanki a64 i a24 mimo, że jedna jest twardsza druga bardziej miękka mają wybite ten sam tread werar, który jest rekordowo niski i wynosi 20. Oj będzie przyczepnie. Jak porównuje w warunkach pokojowych paznokciem to w zzr wbija sie leciutko a w tych samych warunkach sport cup 2 jest plastikowy i paznokcia nie wbiję.
Co do wagi to
225/45r17 wazy 10,9kg, a 195/50r16 9,6 kg
Dla porównania ad08r 225/45r17 ważył 11kg, a sport cup 2 225/45r17 9,3kg.
Co ważne zzry mają też ranty ochronne dużo głebsze niż w sport cup 2. Szerokościowo ciut szersze niż sport cup 2.
Ogólnie wygląd na mega plus. Jestem pod mega wrażeniem tych opon. Zobaczymy jak spiszą się na Poznaniu.
Poza tym kupiłem od Mateusza 20mm dystanse na tył.
[url="https://naforum.zapodaj.net/b3bb8d966f69.jpg.html"]Obrazek[/url]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
piwo
Super user
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Re: [Opel speedster 2.2]

Postprzez piwo » sobota, 17 czerwca 2017, 12:34

takie tam wspominki:
Obrazek
Obrazek
piwo
Super user
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Re: [Opel speedster 2.2]

Postprzez piwo » niedziela, 23 września 2018, 16:08

Po przejściu na icek wodny
https://youtu.be/jj-Hbidv43s
piwo
Super user
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Re: [Opel speedster 2.2]

Postprzez piwo » czwartek, 21 lutego 2019, 07:47

wpadly felgi ats dtc
Obrazek

Obecny czas na poznaniu 1m48,8s
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


piwo
Super user
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 19:41
Lokalizacja: Mszczonów

Уход за ламинатом

Postprzez JoshuaFrilk » niedziela, 24 marca 2024, 20:39

При сильном затоплении водой следует немедленно разобрать пол из ламината, дабы предотвратить впитывание панелями влаги. Ламинат имеет защитный слой с двух сторон панели, однако же, его торцы не всегда бывают надежно защищены от влаги. Именно поэтому рекомендуется использовать герметик для пола при укладке покрытия. Он не склеивает соседние панели, но предохраняет торцы от воздействия сырости

[url=https://zabudovnik.kr.ua/]zabudovnik.kr.ua[/url]
JoshuaFrilk
 

Szybka odpowiedź


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
   
Poprzednia strona

Powrót do Nasze auta



cron